Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Honnan tudhatom hogy melyik...

Honnan tudhatom hogy melyik mágia leírás autentikus?

Figyelt kérdés

2022. febr. 14. 20:10
 1/4 Grimfox ***** válasza:
82%
Ha egy "recept" autenticitása érdekel, azt csak onnan tudhatod, ha előtte megtanulod, hogy az olvasott recepthez hasonló módszerek hogyan működnek. Például egy tisztító szertartás esetén előzetesen tudnod kell, mi az, amit el akarsz tűntetni, mi az, ami hatással van rá, milyen anyagokat, és szimbólumokat lehet ilyen esetben használni, és milyen mentális állapotot kell fenntartani, hogy egyáltalán működjön. Ehhez pedig sok különböző tematikájú könyvet kell elolvasni, és levonni belőlük a következtetéseket, kiszűrni a lényeget. Laikus szemmel nem lehet megállapítani, mi fog működni, és mi nem.
2022. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Grimfoxnak annyiból igaza van hogy a szimbólumokat meg a miérteket ismerni kell egy recept működéséhez. Viszont a mágia működése szerény véleményem szerint nagyban függ az ember személyes tudatalattijától. Ha nem esik jól valamit használni mert rossz emléked van vele akkor ne azt használd, helyettesítsd valami mással. Vagy told fullba a kretént (rengetegszer csinálom és damn hatásos tud lenni) tisztításképpen rásikítasz egy tárgyra, vagy csapkodj fakanállal lábast hogy elűzz egy kellemetlenkedő entitást... vagy aktiválj egy sigilt úgy, hogy végignyalod a tenyered, és izomból adsz egy pofont a jelednek. Ezek mind hülyeségnek tűnhetnek de valójából mindnek megvan a maga funkciója. Pl hogy az előző példát kifejtsem: egy sigil készülhet bármilyen célra. De ahhoz hogy működjön, olyan szimbólumokból kell összerakni hogy azok együtt rezonáljanak, fel kell tölteni, majd aktiválni. Most ha belegondolsz, az ütéssel tudsz lökést adni dolgoknak, és a DNS-ed közben a tenyereden van.

Úgyhogy ebből a szempontból nem aggódnék a helyedben hogy "De most ez a recept pontos? Elég rózsát használtam?" Nézz utána a szimbolikáknak, és csináld azt ami beválik.

2022. febr. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2es... Esküszöm, nem tudom, h sírjak vagy nevessek.

Ezekkel csak több negatív energiát viszel az egészbe. Semmi pozitív haszna nincs a tanácsodnak. 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

2022. ápr. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod? Próbáltad már? (nekem édes mindegy felőlem sírhatsz meg nevethetsz rajta de tapasztalataim alapján teljesen működőképes, és nem sült még ebből ki rossz dolog nekem. Nem tudom pontosan melyik részére gondolsz hogy "negatív energiát" visz bele.)
2022. máj. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!