Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Jártatok már Észak-Kanadában,...

Jártatok már Észak-Kanadában, Inuvik környékén? Milyen autentikus inuit programlehetőségek vannak errefelé?

Figyelt kérdés
2022. jan. 10. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Inkább megyek Rómába századszor, mint abba a hülye Kanadába...
2022. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Ezt szerintem ne magyar fórumon kérdezd, bár majdnem biztosan kamu a kérdés. Every Passport Stamp Facebook csoportban jó eséllyel találsz ilyen embert, itt majdnem biztosan nem.
2022. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Az a róma semmi a nagyszerű Kanadához képest.

10 évet éltem ott, bejártam az egész országot.

Inuvik környéke speciális eset.Mivel egy hatalmas folyó torkolata közelében fekszik, folyóvölgyben is, a szubarktikus klima nem érződik annyira, mint máshol ezen földrajzi tájakon.

Rendesen erdők veszik körül a várost, meg az egész folyó völgyét, de máshol ezen szélességi körökön már csak füves puszták vannak, hóval borítva.

Kirándulás, természetjárás lehet amit errefelé az emberek csinálnak.

Yellowknife-ban jártam már, de Inuvikban még nem.

De mivel ez tartományi főváros, kicsit több programot látnivalót ad.

ebbe a kisvárosba már élni mennek az emberek, elmegy ide kirándulni, beleszeret, és vagy egyből ott marad, vagy úgy tér vissza,hogy ott fog lakni később.

2022. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!