Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ajánlanátok Okkultizmus,és...

Ajánlanátok Okkultizmus,és spiritizmus témával foglalkozó Hiteles könyveket? (Mágia, Boszorkányság, Démonok )

Figyelt kérdés

##mágia
2022. febr. 15. 11:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nincsenek magyarul megjelent hiteles könyvek A Salamon Kulcsai és az egyéb ilyen könyvek egy része használhatatlan más része pedig rosszul van használva... Ha mágiát akarsz tanulni, először mindenképp filozófiával kezd az talán segít elindítani az utón.
2022. máj. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Először is ajánlom az Erő kontra erő és a titok C. könyveket.
2022. máj. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Bár én helyenként az Erő konra erővel sem értettem egyet helyenként ideologiailag(na jó mondjuk még ki sem olvastam), a titoknak meg az a lényege hogy egyetérts vele mert máshogy nem müködik. Egyébként a "titok" könyv nagyon magas szintű mágia alapfokozatát tanítja.

1. [link]


2. [link]

2022. máj. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!