Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Be lehet azt vonzani/manifeszt...

Be lehet azt vonzani/manifesztálni, hogy valaki koronás legyen az osztályban, és karanténban legyünk? Idén már 3× voltunk szerencsére.

Figyelt kérdés
Szociális fóbia ezt teszi az emberrel...Bocsi...

2022. febr. 20. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, és elég ostoba és gonosz dolog is lenne valaki másnak ezt kívánni. Kívánd magadnak, az esélyesebb.
2022. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég rosszindulatú lehetsz, ha valaki másnak akarsz rosszat.
2022. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
CSókolj meg egy koronást és kapd el te. Mindenki jól jár.
2022. febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell írni egy papírra pirosarannyal, hogy koronavírus és azt rá kell tenni az osztályképre és rá kell tenni egy mágnest és közbe a rakéta csapat mottóját kell kántáni.
2022. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Hát szerintem aki most úgy csinál, mintha nem lenne járvány, és nem FFP2-es maszkban buszozgat helyi és helyközi/távolsági járatokon, ott vegyül mindenféle emberekkel, aztán meg bemegy az iskolába/munkahelyére - nos azok, akik így csinálnak, azoknál - mondhat bárki bármit - bizony igencsak benne van a pakliban, hogy megfertőződnek. Ha így cselekedsz, akkor mindent meg is teszel érte.


(Megjegyzem akkor is, ha moziba mész, kávézóba, cukrászdába, mekibe, stb. mész - merthogy most minden nyitva van. De persze azt elfelejtik mondani, hogy nem azért van nyitva minden, mert azt akarják, hogy úgy élj, mint régen, hanem azért, és csakis azért van nyitva minden, mert nem kap a kávézós, pizzázós, stb. támogatást, hogy munka nélkül eltartsa a személyzetét, tehát mindenkinek kőkeményen meg kell dolgoznia a pénzéért. Ha a koronavírust tartanák szem előtt, akkor továbbra sem lenne semmi nyitva.


Csak hát a semmiért nem fognak a pincérnőknek munkabért fizetni, tehát azért meg kell dolgozni, ehhez meg nyitva kell lennie a boltnak. Illetve persze a tulajnak is meg kell hogy érje, hogy nyitva tartsa a boltot, mennie kell mindenhol a hűtőnek, a kávégépeknek, stb. stb. Ennek a rezsijét is ki kell termelni. S csak mindezek után jön a haszon.

2022. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha tömegközlekedéssel utazol, nem mosol sűrűn kezet/nem használsz kézfertőtlenítőt, össze-vissza vegyülsz azokkal, akikkel egy normális, egészséges világban (avagy a "régi" világban - OFF-os megjegyzés: olyan szerintem már soha nem lesz OFF-os megjegyzés VÉGE) vegyülnél, nos, ha ezeket csinálod, akkor bizony hatalmas kockázatnak teszed ki magad azzal kapcsolatban, hogy megfertőződöl.


Mondjuk én elmondom a saját történetemet. Ugyan nem mutattattam ki a fertőződésemet, de 99,9%, hogy én is átestem rajta, volt 2 olyan napom a múlt hét közepén, amikor 39,5-ig felkúszott a lázam, rázott a hideg,megállás nélkül köhögtem és ömlött az orromból a váladék. Ráment a torkomra... brrr... nem részletezem.

2022. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk én magam semmit nem csináltam, csak sajnos egy fedél alatt élek egy olyan emberrel, aki előtte 2 napot - szabad levegőn ugyan, ezért számomra is rejtély, hogy hogyan - de együtt dolgozott egy olyan személlyel, akiről utóbb kiderült, hogy igazoltan koronavírusos. Én így kaptam el.

6. voltam.

2022. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy így miért nem a szociális fóbiádat kezelteted inkább? Nem lehet egy életen át bevonzogatni hogy covidos legyne valaki az osztályban/munkahelyen. Tessék elmenni pszichológushoz, vagy legalább magadban felfejtenia z okát, mert ez még tüneti kezelésnek is nevetsége...
2022. febr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért mást akarsz fertőzötté tenni varázslattal, fertőzzed meg magad - és akkor nem kell suliba menned!

Ne akarj más seggével ülni a csalánosba!

2022. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy így a szociális fóbia nem egy alapállapot amin nem lehet változtatni ezért be kell rendezned a valóságodat akör....et kellene fejleszteni, nem covidot manifesztálgatni másoknak
2022. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!