Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Végeznénk egy kísérletet az...

Végeznénk egy kísérletet az összeesküvés elméletekben hívőkkel. Szerinted lenne olyan ember aki ezt elhinné?

Figyelt kérdés

FONTOS: a kísérlet célja az, hogy lenne-e a facebookon vagy bárhol máshol annyira buta ember, aki ennek bedőlne. Mi nem fogjuk lehúzni pénzzel az ilyen embert sem (nincs is olyan termékünk amiről a kísérlet szól, lásd lentebb), helyette eláruljuk neki, hogy az egész csak egy vicc volt, amennyiben bedőlne ennek.


~~~~

Egyik ismerősöm írt, hogy poénból csináljunk egy kísérletet, aminek az lenne a célja, hogy lesz-e olyan konteós aki elhiszi majd azt amit kitaláltunk. A kísérlet: piacra dobnánk (persze nem igaziból) egy mágikus auraolvasó szemüveget, aminek egy sima és egy dupla lencséje lenne. A sima lencsén keresztül nem láthatják minden tulajdonságát annak a személynek akit néznek vele, de viszont sokkal többet, mint a szemüveg nélkül. A dupla lencse viszont reveal hidden reality lenne. A sima 9000 Ft, a dupla 18.000, a kettő együtt 20.000 Ft. Bizonyításképpen csatolnánk 3 képet is arról, hogy melyikkel hogyan lehetne látni. Íme:


Lencse nélkül a rózsaszín köpenyes sátán: [link]


Sima lencsével, amivel félig-meddig lehull a lepel: [link]


A dupla lencse pedig igazi reveal hidden reality: [link]


Ezzel az auraolvasó szemüveggel bárkit belehet azonosítani, bárkiről meglehet tudni, hogy milyenek a szándékai. Rendelje meg még ma!


~~~~~~


Tehát ennyi lenne. Mi a véleményed, elhinnék ezt a konteósok?



#sátánizmus #chemtrail #Lenkei Gábor #összesküvés elméletek #viva natúra televízió
2022. febr. 25. 22:32
A kérdező szavazást indított:
Igen, sajnos lenne olyan debil aki megvenné, amennyiben létezne a termék
Nem. Ennyire nem lehet hülye senki sem.
41 szavazat
1 2
 1/18 Tudi333 ***** válasza:
100%
Ehhez nem kell szemüveg!
2022. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Tudod ki csinál ilyet? Akinek szar és üres élete van. És ezt még fel is teszed Gyakorira... Én megmondom őszintén, sajnállak titeket! A konteósokkal való foglalkozás helyett, kezdjetek valamit magatokkal.
2022. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon gyerekes szarság ez! 🤦🏽‍♂️😂
2022. febr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha kicsit átírnátok a szöveget, lenne pár iqfighter, aki meg akarná venni. Mondjuk olyan szavakat ne használjatok, hogy "mágikus". Helyette valami áltudományos blablát nyomhattok, de az se legyen túltolva.
2022. febr. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Huszonegyedikszázad válasza:
62%

Faszparasztok vagytok. :)

Ha ennyire kreatívnak érzitek magatokat, miért nem valami JÓ és HASZNOS dologba fektetitek az energiátokat?

Ja, azért, mert annyira azért mégsem vagytok okosak. :)

2022. febr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Mi köze van ehhez az átverésnek az összeesküvéselmélethez?

Egyelőre még úgy tűnik hülyébbek vagytok mint az átlag, a hét vicce, hogy ilyenek bármit is hisznek magukról. Szánalom a köbön.

2022. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
A hiden reality es az elozo kozott semmi kulonbseg nincs mind a ketto kisiskolas emberek sketch rajzprogrammal összefirkalt kepe. En vartam hogy minimum 3ds max vagy maya programmal krealnak valamit. Ez mi ez? Plane khm van egy ket jelkep ami necces. Nyilvan mindenki tudja hogy ez a kerdezoek gondolata. Magyaran nem kell szemuveg se hogy a rejtett hulyesegeit es gondolatait lathassa az ember csak egy gyk ami kb. Olyan mint egy telepatikus képesség. Idonkent nehez elviselni kezdoknek azt a sok hulye gondolatokat.
2022. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
* Magyaran nem kell szemuveg se hogy az emberek rejtett hulyesegeit es gondolatait lathassa csak egy gyk ami kb. olyan mint egy telepatikus képesség. Idonkent nehez elviselni kezdoknek az emberek sok hulye, fárasztó gondolatát.
2022. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
4%

Összeesküvés elmélet amit olvasok valora vàlik..

-30év utàm ha felbukkanna apád hogy reagàlnàl?-felbukkant..

-engem megerőszakolt két làny nyalokàért kolàért cserébe..

Velem megtörténik meloért cserébe

-a macskàm vagy azt mondják a többiek..-összekarmoltàk az ajtot mint egy macska és ràmfogtàk..

-mhelyen traccsolnak apuka àtjár a szeretőhöz a szomszédbaamig anyuka éjszakàs az alvó gyerekeket meg egyedül hagyja..-velem történt meg

-apàd bekameràzta a kecot stb.


Meddig jàtszmàztok kik vannak benne?kik a téglàk?én a bàbud vagyok..ha a főnök bàntott téged miattad kaptam mert védtelek mikor mondta hörcsög vagy akkor miért engem büntetsz??a jégkrém miatt ugye??


Üdv egy skizo làny..

2022. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Még hogy nem lehúzás. Pénzt kérsz a szemüvegért. Így nem releváns a kísérlet, mert lehet hogy sokan csak azért nem veszik meg, mert sajnálják rá a pénzt. Igyen valószinűleg jobban fogyna, hisz nem csak annak kellene, aki megfizetheti.

Szerintem az üveg drága. Keménypapir és fólia segitségével könnyebben előállitható . Kiállhatnátok az utcára osztogatni a poitikai kampnyolók pavilonja mellé :D

2022. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!