Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki látta tegnap az Rtl Klubon...

Ki látta tegnap az Rtl Klubon a Toplistákat az összeesküvés elméletek részt, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Ti elhiszitek azt amit mondtak? Hogy semmi sem létezik? Sem ufo, sem chemtrail? Csak mi emberek olyan barmok vagyunk, hogy elhisszük ezt a sok baromságot? Mert erre céloztak az egész műsorban, el is viccelték az egészet.

Az, hogy naponta bevisz az ember a szervezetébe mindenféle mérget étel által, az nembaj, de az nem igaz, hogy a repülőgépek semmilyen káros anyagot nem bocsátanak ki.

Én szerintem meg igaz és nem győztek meg



2019. máj. 9. 21:41
 1/6 A kérdező kommentje:

Úgy akartam írni, hogy szerintük nem igaz, hogy a repülőgépek káros anyagot bocsátanak ki.

Persze olyan embereket kérdeztek meg, akik semmit se tudnak, mint például Csoki, meg Kabát Peti, a Showder klubból az egyik poéngyárost. Ők aztán mindent elvicceltek.

Két normális ember volt benne, de azokat nem igen mutogatták, vajon miért nem? Inkább betették Pataky Attilát, hogy még nevetségesebbé tegyék az egész dolgot

2019. máj. 9. 21:46
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Tegyük hozzá, hogy olyen emberek nyilatkoztak akik nem értettek hozzá. Pl Kennedyről azt mondta a "szakértő" hogy semmi olyat sem csinált, amiért megölhették volna. Semmilyen jelentős intézkedése sem volt. Ugyanakkor ismert, hogy az egyetlen elnök volt, aki eltörőlte a magánbankok pénzkibocsájtási monopóliumát.


Kennedyt követő első elnök legelső intézkedése, az volt hogy viszaállította a magánbankok számára a pénzkibocsájtási monolóluimot. https://www.youtube.com/watch?v=DW-AWh-d3r0 Most a szakértő vagy kevesebbet tud egy utcáról random kiválasztott embernél vagy tudatosan hazudik. Lehet választani.


Sajnos olyanokat mondtak a konteokról, amik nem voltak igazak. Nem mondom hogy minden konteo igaz de rengeteg beigazolódott. Pl ha egy éve azt mondom a C.I.A lehallgatja a magánbeszélgetéseket, azt mondták volna hibbant vagyok. Ma viszont ez tény !


Újdonság volt még számomra is, hogy Buda vára esetleg nem is a jelenlegi helyén van. Szerintem ez nem is igazi konteo. Senkinek sem segíti a titkos célját, csupán az akadémia kényelmes. Nem érdekli az igazság, mert nyomozni kellene. Ki kéne menni kutatni, átnézni archívumokat és át kéne írni a tankönyveket. Sokkal könnyebb a meleg fotelból elmélkedni.

2019. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csoki , Kabát Peti? :DDD Kik ezek? :DD

Aaaah, hogy RTL Klub... már ééértem. :D

Ezen csak röhögök :DD

2019. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rtl klub egy tv csatorna amit x millioan neznek, nemcsak belföldön de külföldön is, hogy mondhatna ki azt, hogy vannak ufok a chemtrail karos stb nem kelthet riadalmat, a buta nepet otthon a tv-k előtt kell tartani alfa szinten nem az utcara terelni, hogy rongaljanak lazadozzanak
2019. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezeket a bulvár műsorokat azért gyártatják le, hogy nevetségessé tegyenek komoly témákat. A kereskedelmi televíziók megrendelésre készítenek ilyen, és ehhez hasonló műsorokat.

Az említett médiafigurák, meg azért kellenek az ilyen műsorokba, hogy az átlag médiafogyasztó bevegye a hazugságaikat, mert nekik ezek a celebek hitelesek.

2019. máj. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#2

"Ugyanakkor ismert, hogy az egyetlen elnök volt, aki eltörőlte a magánbankok pénzkibocsájtási monopóliumát."

Magánbankok sosem bocsáthattak ki pénzt.

Valamit nagyon keversz.


"Pl ha egy éve azt mondom a C.I.A lehallgatja a magánbeszélgetéseket, azt mondták volna hibbant vagyok. Ma viszont ez tény !"


Le vagy maradva. A CIA évtizedek óta lehallgatja a telefonbeszélgetéseket.

Mindenki tudja...

2019. jún. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!