Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ki végez az országban sikeres...

Ki végez az országban sikeres szerelmi kötést?

Figyelt kérdés
Az exemet szeretném visszakapni, a kockázatokkal tisztában vagyok. Off válaszokat mellőzzétek légyszi.
2022. márc. 28. 10:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%

Ha létezik is ilyen tegyük fel, ne zárkozzunk el ettől a ténytől, mi a garancia hogy idővel újra nem fogtok megint szét menni?

Párterapeutát javaslók ahol meg oldjátok a próblémát hogy többé ne menjetek szét.

2022. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Én speciel nem ismerek ilyet, de tegyük fel hogy sikerül.

Tényleg egy olyan emberrel akarsz élni, aki nem akart téged, és csak egy kötés miatt van veled? Ez egyáltalán nem etikus, és maga a kapcsolat se lesz túl egézséges. Az egész életedet úgy kell majd élned, hogy tudod, hogy igazából nem szeret téged.

2022. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
22%
Ha megtudom hogy ilyennel próbálkozik valaki felém simán távoltartási végzést kérek.
2022. márc. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%

14-es

Ha ez történt, akkor az nem szerelmi kötés. A szerelmi kötés az, amikor valakiben szerelmet élesztünk. Vagy előtte is szerelmes volt beléd, vagy egy szerelmi kötéssel mesterségesen szerelmet élesztettetek benne.

2022. márc. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
41%

16-os


Szerelmi kötés volt, nyugi. Sikeres szerelmi kötés volt.

Te úgy definiálod, ahogy akarod.

2022. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
88%

Szia!


Én csinàltattam pàr éve .

A jos hölgy nagyon biztos volt magàbam , hogy ö tud segiteni es sikerulni fog .

Megcsinàlta x osszegert ami nem volt keves .

Telltek a honapok annyi valtozas volt hogy tobbet komunnikàltunk szinte minden nap .

Aztan eltelett egy ev meg mindig ott tartottunk hogy csak beszelgettunk semmi mas nem tortent .

Most mar 3 eve hogy megcsinaltak azota ritkultak a beszelgetesek sot nincs is illetve mind a ketten ismerkedunk .

Nekem is van kialakuloban parkapcsolat es neki is .

Tanulopenznek jo volt .

Soha tobbet nem csinàltatnék kotest .

Ha valaki szeret es engem akar az szivbol fog jönni .

2022. okt. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
50%

Sziasztok!


Igen van csak nehéz megtalálni aki tényleg tud segíteni!Nekem gyorsan hatott és azóta is újra együtt vagyunk a párommal.

2022. okt. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!