Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ki végez az országban sikeres...

Ki végez az országban sikeres szerelmi kötést?

Figyelt kérdés
Az exemet szeretném visszakapni, a kockázatokkal tisztában vagyok. Off válaszokat mellőzzétek légyszi.
2022. márc. 28. 10:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Nincs ilyen, a világ nem így működik, ráadásul elég szánalmas is ilyesmivel próbálkozni, ennyi erővel be is ginázhatnád.
2022. márc. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nincs olyan aki garanciával vállalja.

És innentől fogva látszik, hogy kamu az egész.

2022. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Én vállalok.
2022. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Az már régen rossz,ha valakit erõszakkal akarunk visszakapni.
2022. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%

Nem vállal ilyet senki, garancia nincs...

Másrészt meg most te boldog akars lenni,v agy birtokolni egy adott személyt, aki nem akar téged?

2022. márc. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
3%
Kockázatokkal tisztában vagy? Akkor menj el bármelyikhez, mindegyiknél az a kockázat, hogy elbukod a pénzed. 99%. A maradék 1%, hogy a másik személy kedvel téged és azt fogod hinni, hogy bevált ez a fos.
2022. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%

Ancsa jósnőre keress rá.

Nem voltam nála, de nekem kb ő az egyetlen aki hitelesnek tűnik az ilyen és hasonló témákban, Kiss Katón kívül.

2022. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Megnéztem a hetes szarságát, pénzmágiát is vállal. Akkor csinálja meg magának és nem kell másokat lenyúlnia:))
2022. márc. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Pszichológus, párterapeuta akinek a munkája után a legnagyobb az esély a párkapcsolat rendezésére.
2022. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%

Sajnos nincs ilyen, vagy magad csinálod meg, vagy nem is látod a rituálét, mert nem előtted zajlik vagy angyalok végzik, mindenféle kifogás. Innentől kezdve hiteltelen az egész, értelmes ember nem ad rá pénzt.

Az exeddel valamiért szétmentetek, ha megint összejöttök, akkor a probléma újra ott lesz, és rosszabb lesz. Értem én, hogy sok szál köt hozzá, szereted vagy szeretted, anyagiak, gyerek, magány stb. finomságok. Nem tudom, hogy neked pont mi. Viszont egy működésképtelen valamit akarsz vissza erőszakkal. Nem a kötés negatív hatása lesz itt az igazi baj, hanem az, hogy a kaki felmelegítve is kaki marad.

De csináljad, ha akarod. Bármelyik ezzel foglalkozónak utalod a pénzt, mind ugyanazt tudja.

2022. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!