Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A férjemet a lánytestvére a...

A férjemet a lánytestvére a hatása alatt tartja, milyen varázslattal tudnám elérni, hogy hagyja békén a családunkat?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 1. 13:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
Mondjuk varázslat helyett normális kommunikáció...???
2022. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Engem most csak a varázslat része érdekel, azért írtam ebbe a topicba.

De egyébként amúgy se értem, hogy gondolod. Mondjam meg neki, hogy légyszi szállj le a férjemről. Nyilván nem fog. Unatkozó 40-es 3,14tsa, se gyerek, se férj, se kutya, se macska, se hobbi, zéró minden fronton. Egy álomvilágban él, ezért nincs egy barátja se, csak a férjemnek ontja a hülyeségeit. Engem úgy kezel ő, és a családja is, mintha valami takarítónő lennék a férjemnél, nem ismernek el feleségként, nem hinném, hogy érdekelné egyáltalán, hogy én mit szeretnék. A férjemnek nem tudom megmondani, hogy építse le, mert egy gyenge sz.r. Már többször varázsoltam más témákban, csak annyira erőszakos a csaj, hogy valami ütős kéne.

2022. ápr. 1. 13:58
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férj akarja,h manipulálja a testvére, akkor neked lapát lesz.Nem fogod tudni kicsinálni a test,ha a férj mulya!
2022. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nekem miért lenne lapát? A lánytestvér nem akar a felesége lenni. Azaz az ő értelmezésében a házicselédje.
2022. ápr. 1. 14:27
 5/19 anonim ***** válasza:
Még a varázslat előtt.. Bevetetted női bájaid a férjeden? Az is elég erős varázslat..
2022. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Be, és köszöni szépen, aztán megy vissza megfelelni a testvérének.
2022. ápr. 1. 15:04
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
A ferjednekbl ezbjó?
2022. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát esetleg egy száműzési varázslat segíthet.
2022. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azt hogyan kell csinálni konkrétan?
2022. ápr. 1. 19:22
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokféle mód van.

A legegyszerűbb az, hogy felírod egy cetlire a nevét, utána pedig ráhelyezed az összes dühödet, és mindent ami miatt száműzni akarod az életedből (nyugodtan ordibálj, sírj, amit csak akarsz). Ezután vidd a lehető legmesszebb az otthonodtól és valamelyik elem segítségével pusztísd el:

Tűz : égesd el

Víz: keress egy folyór, vagy tavat és dobd bele

Levegő: tépd szét a lehető legkisebb darabokra, és hagyd hogy elvigye a szél

Föld: ásd el

Válaszd azt az elemet, ami a legközelebb áll hozzád (mondjuk én oroszlán vagyok, ami tűz jegy, és amúgy is tűzboszorkánynak mondom magamat, ezért a tüzet választanám)

2022. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!