Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Spirits of Eridu blog íróit...

A Spirits of Eridu blog íróit hogyan tudom elérni?

Figyelt kérdés

Nigel Sheridanra, és Nubemhetre gondolok.

Semmiféle elérhetőségüket nem találtam.

Spirituális Sátánisták, segítsetek nekem ebben!



2017. dec. 29. 13:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Ott van a kezdőoldalon világosan leírva és még meg is indokolva hogy miért nincs semmilyen ismeretlenek számára elérhető kapcsolatfelvételi lehetőség. Ha azt nem érted meg, akkor úgysem tartanának "Méltónak" arra, hogy foglalkozzanak veled.

Aki pedig ismeri őket, az nyilván nem fogja őket kiadni egy ismeretlen kedvéért.

2017. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Úgy van, ahogy az első mondja. Mellesleg nemhiába fut anoniman a blog. Korábbi fórumozók összeszemetelték a fórum részleget vállalhatatlan és megbotránkoztató pszicho bejegyzésekkel. Mellesleg a magyar verzió csak Joy of Satan fordításokból áll.
2017. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Szóval semmilyen formában nincs lehetőségem arra, hogy beszélgessek velük? Mert... elbújnak?

Értem mit írnak, én is olvastam, de én a személyükre lennék elsősorban kíváncsi.

Gondolom sokat megélt mágusok, és véleményem szerint egy személyesebb beszélgetés többet ér mint több száz oldalnyi műfordítás.

2017. dec. 29. 15:01
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki tényleg tud valamit az nem reklámozza magát hidd el. Max reklámozzák.
2017. dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%
A többi konkurrens sátánista majdnem feláldozta sátánnak az üzemeltetőt. Evidens hogy nem mer kiállni hívei elé.
2017. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én beszélgettem vele anno, több, mint 5 éve a fórumon. Már nincs fórum sem?
2017. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ne vicceljetek velem, hogy nincs senki a Spirituális Sátánisták közül, aki ismeri őket.
2017. dec. 29. 18:34
 8/23 anonim ***** válasza:

"Ne vicceljetek velem, hogy nincs senki a Spirituális Sátánisták közül, aki ismeri őket."

De, nyilván van.

Csak senki sem fogj az ismerősét kiadni egy ismeretlennek, főleg, ha azok kifejezetten elzárkóznak a kapcsolatteremtéstől idegenekkel szemben. Ezt olyan nehéz felfogni?

2017. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%

Aki ismerte, azt már eltette lábalól. https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__..


Így legyél sátánista -.-

2017. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Tisztelt #8!

Úgy beszélsz, mintha mindenki más, aki nem S.S. (tehát idegen) rendkívül veszélyes lenne egy olan emberre, mint Nigel, vagy Nubemhet.

"Kiadni"...

Ti tényleg úgy kezeltek mindenki mást, mint potenciális ellenséget?


Nem tudom kik vannak ezek mögött a nevek mögött, nem is annyira lényeg, hogy Nigel, vagy Pista... az már inkább lényeg, hogy szívesen váltottam volna pár levelet ezekkel az emberekkel. De úgy látom tényleg elzárkóznak a kommunikációtól... ..már csak azt nem tudom milyen alapon??

2017. dec. 29. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!