Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik itthon olyan mágus/jós...

Létezik itthon olyan mágus/jós aki tényleg tud rontás levételt csinálni?

Figyelt kérdés

Elég végső elkeseredettségben gondolok ilyesmire, de szerintem hasznos lenne legalább megnézetni hogy van e rajtam…

Tényleg képesek erre?

Egy csaladtagomnak is panaszkodtam hogy el vagyunk átkozva és egyet értett, ő is arról beszélt hogy tenni kellene ez ellen valamit.

Érdemes elmenni egy “híresebb” jóshoz?


2022. ápr. 28. 06:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

9, ezért adtam én már fel nagyon régen az életet, sőt ha nem megyek sehová az a legbiztonságosabb

Egyébként rám az is igaz, hogy én ezért haragudni is akarok a világra mert hülyének gondolom azt, aki elfogadja a traumàkat

Szerintem akit gyerekkorában tönkretesznek az örök nyomorék marad

10, hát nem tudom mennyire hiszek ebben

2022. máj. 2. 01:02
 12/12 Grimfox ***** válasza:

Az tény, hogy örökre nyomot hagy benne, ha gyerekkorában töknreteszik, de van, aki képes a traumából tapasztalatot kovácsolni. Persze sosem lesz a vidám, tudatlan alkat, mint azok, akiket elkényeztetnek, és mindentől óvnak, de nem feltétlen kell lelki nyomorékként élnie.

Szerintem nem rontás, vagy átoklevételre lenne szükséged, hanem valamire, ami a pozitív irányba terel, vagy pozitív dolgokat gyűjt köréd. Például egy erre a célra készült talizmán. Sajnos nem hallottam még olyan jósról/mágusról, aki ilyesmit hirdetne magáról. Ha ilyet akarsz, valószínűleg olyat kell keresned, aki nem hirdeti magát, viszont ért is hozzá, nem a pénzért csinálja.

2022. máj. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!