Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tette itt már tönkre valaki...

Tette itt már tönkre valaki életét a szerelmi kötés?

Figyelt kérdés
Én megcsináltattam, de bár ne tettem volna, a kötés után egy évvel már pokol az életem. Először csak kis dolgokkal kezdődött, féltékenységgel ami még imponál is. Most már ott tartunk hogy nem mehetek sehova, mert ha igen megver. Elhagyni nem tudom mert azzal fenyeget megöl engem is meg magát is. Bár sokszor már ott tartok hogy azt gondolom lehet jobb is lenne, mert ez nem élet. 6 hónapja nem találkozhattam a barátaimmal, 2 hónapja a szüleimmel. Megváltozott teljesen, kifordult magából.
2022. máj. 9. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Oké, ez családon belüli erőszak. Ha vészhelyzet van, akkor a 112-t hívd. Egyébként pedig itt tudsz segítséget kérni: [link]

Az oldalon részletesen le van írva mikor és hogyan.


A kötéssel kapcsolatban pedig. Bontasd fel azzal, aki csinálta. Ha te csináltad akkor bontsd fel magad. Legalább azért, hogy megnyugodhass, már nem vagtok kötve.

Mióta vagytok együtt? A kötés óta kb egy éve, vagy már korábban is együtt voltatok. Elképzelhető, hogy ez az ember kötés nélkül is ilyen lett volna.

2022. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze a kötéshez. De a szerelmehz sem.

Ezt erőszaknak hívják és büntetendő. Menekülj abból a kapcoslatból.

2022. máj. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

es sajnos nem lehet felbontani, a legerősebb fekete esküvő volt.


2es, próbáltam menekülni, de nem engedett el. Végül már a szüleimet is fenyegette.

Megütni mindig úgy üt hogy ne legyen nyoma.


1 éve a kötés óta. Vagyis 2 hónap volt míg hatott, utána jöttünk össze. Ismertem korábbról, nem volt ilyen :-( Békés, barátságos ember volt, rengeteg baráttal, szerető családdal. Őket is elmarta maga mellől.

2022. máj. 9. 17:57
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Ne légy már hülye, ennek semmi köze semmiféle humbughoz.

Ez a párkapcsolaton belüli erőszak technikája. Kívülről szép, belülről rothad. Amikor úgy érzed betelt a pohár, akkor jön a nagy "megváltozok" meg "most jobb lesz minden" életérzés, aztán mikor megenyhül az elnyomott fél, kezdődik a terror elölről.


Rendőrség, költözés, távoltartási végzés, paprika spray. Ezek kellenek neked, nem pedig infantilis hókuszpókusz.

2022. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

Miért lepődtetek meg, hogy a kérdező retardált?

Nem volt elég nyom ebből a kategóriából?

2022. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
86%
Ez inkább egy nárcisztikus kapcsolat. Menekülj, míg nem késő
2022. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Megerőszakoltad a lelkét.....nagyon kérdéses melyiketek jelen esetben az erőszakoló.
2022. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

Ez a baj a szerelmi kötögetésekkel. Ez egy alku a gonosszal Isten terve ellen. Az ára pedig láthatod, hogy mekkora.

Az ördög az életedet kéri azért, amit neked adott. Én menekülnék, mert meg fogsz halni. Ha kell, másik országba, más földre. Én is meg tudnám szüntetni a kötésedet, bármikor: A názáreti Jézus Krisztus követőjévé vallásod után a száddal kimondva, hogy ő az urad és mestered már is az ő tulajdonává váltsz. Az ő terhe könnyű és az ő igája édes. Így viszont sátán már nem tarthat rád igényt, viszont erején felül fog kísérteni. Ettől kezdve szabad vagy.

2022. máj. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2022. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

5ös, igazad van, valóban retartdált vagyok. De nem tudtam mire vállalkozom, mi is ez. Mindenhonnan csak azt hallottam milyen jó, mennyit segít. Magát a folyamatot és hogy mivel jár senki sem mondta el. Kb úgy volt mint ezen az oldalon.


Fiatal voltam, és nagyon megbántam.

2022. máj. 11. 05:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!