Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés tapasztalatok?k...

Szerelmi kötés tapasztalatok?kinek mennyi idő alatt sikerült?mik voltak a változás jelei? Kinél csináltatok? Privátban várom a válaszokat.

Figyelt kérdés
#mágiák #jóslás
2022. ápr. 20. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem - se mágikus sem egyéb - módon "NE AKARJ HATALMAT ELBERI LÉLEK FELETT"

Amúgy meg kérdezz meg erről pszichiátert, vagy klinikai szakpszichológust. Ő majd elirányít a megfelelő helyre.

2022. ápr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nemi erőszakról mi a véleményed? Örülnél, ha egy 2 mázsás néger jól megerőszakolna? Jaa nem tetszik? Akkor te se erőszakolj meg másokat semmilyen módon.
2022. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Na itt a mai napi szerelmi kötéses kérdés. Komolyan már írok egy szöveget amit minden ilyen alá be tudok másolni.

Tehát, ne akarj szerelmi kötést. Ha tényleg szereted az adott embert, miért akarod kényszeríteni valamire, amit nem akar megtenni? A 2-esnek igaza van, ez kicsit olyan mintha megerőszakolnád. A szerelmi kötés nem ébreszt érzelmet, ahogy a neve is mutatja ez csak hozzád láncolja az adott embert.

2022. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ne akarj senkit se erőszakos módon magad mellé kötni.... Kettesnek tökéletesen igaza van.
2022. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Én foglalkoztam ilyesmivel és bizton állíthatom neked, hogy az aki pénzért jósol, varázsol, köt, űz, mind szélhámos.

A mágiát csak szenvedélyből űzheti az ember, nyilván egy valódi hozzáértőnek anyagi gondjai nem lesznek az életben.


A valódi "szerelmi kötés" (a helyes megnevezése Vágykeltés) azonnali hatású, de nem végleges, ezt sose felejtsd el és azt se, hogy minden mesterségesen keltett érzelem csak addig van jelen, amíg a tart a varázslat hatása. A hatás hossza függ a vágykeltő személy spirituális erejétől, ez személyes adottság, mi sem vagyunk egyformák. Általánosságban két holdfordulónál hosszabb hatást nagyon kevés hozzáértő képes kiváltani.

A vágykeltés hatása azonnali, nem fokozatos, a célszemély azonnal csillapíthatalan vágyat fog érezni irántad. A hatás elmúlása is azonnali.

2022. ápr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha találsz olyan mágust aki vállalkozik szerelmi kötés elvégzésére, akkor hagyd ott, mert ő csaló. Aki valóban ért hozzá az meg nem fog ilyet elvállalni, mivel (veled ellentétben) tudja, hogy ez nem helyes.
2022. ápr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer az ágyhoz akartam kötözni az exem, hogy ne tudjon hazautazni, mert azt akartam, hogy még egy hetet maradjon velem. De nem sikerült, ami abból a szempontbol nem baj, hogy később megtudtam, a személyi szabadságban korlátozás büntetendő.
2022. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Magam próbáltam csinálni és nem sikerült.
2022. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%

Szia


Nekem sikerült csak fontos a megfelelő embert rá megtalàlni

2022. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!