Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a teendő, ha valaki rossz...

Mi a teendő, ha valaki rossz energiákat küld rám? Teljesen biztos vagyok benne hogy ki ő és miért csinálja velem. De a szép szó ide nem elég. Mit tegyek az ártó szándéka ellen?

Figyelt kérdés

Jöhet bármilyen jó tanács, szívesen fogadok segítséget, mert már úgy érzem hogy teljesen úrrá lett az életemen és már csak a rosszat küldi rám (iszonyatosan irigy rám mindenért...)

Ráadásul ő az egyetlen testvérem és én szeretem őt, semmiképpen sem akarok ártani neki.



2022. máj. 22. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Ülj le kényelmesen, lazítás el magad, hunyd le a szemed, lélelgezz lassan, nyugtasd le a gondolataidat, és csak ülj és lélegezz kényelmesen.

Kezd el növelni magad lassan, akkora mint a házad, mint a város, mint a bolygó, mint a naprendszer, mint a galaxis, mint a világegyetem.

A tested atomjait alkotják a napok és a bolygók, érezd és lélegezd ki és be a világegyetem energiáját, fènyét, gondolkodás nélkül, nyugodtan, csak érezd a ki és be áramlásokat.

Tölts el 10-20 percet ebben az állapotban, majd lassan hozd vissza magad eredetire.

...és kész.

Semmi nem árthat neked, ha te vagy az egész világegyetem, és hagyod a teljes információs rendszered összeolvadni vele.

2022. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Atyaég! Én ennyire nem vagyok ügyes azt hiszem...

Nincs valami mantra, vagy könnyebben elvégezhető "szeánsz"?

2022. máj. 22. 22:18
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Az élet szép, és semmi nem árthat nekem.
2022. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Grimfox ***** válasza:
91%

Hát, ha nem akarsz neki ártani, elég kevés lehetőség marad. A legegyszerűbb, amit tehetsz, és ami még hatékony, az az elutasítás. Nem őt, mint személyt, hanem az ártó szándékát. Amikor eszedbe jut a dolog, ismételgess magadban néhány erről szóló, rövid, kijelentő mondatot, mint pl.:"XY rosszindulata nincs rám hatással", vagy "Elutasítom XY rosszakaratát", esetleg mindkettőt. Amikor ki vagy téve ezeknek, akkor is használd ezeket. Hatásosabbá válik, ha például relaxáció közben ismételgeted, vagy elalvás előtt, mert ilyenkor mélyebbre hatolnak a szavak a tudattalanodba, ahol egyébként a hatásukat kifejtik. Ne várj azonnali eredményt, és ne csak üres szavakat ismételgess, hanem komolyan akard hogy így legyen. Hiába árad feléd a rosszindulat, körülfoly téged, és érintetlenül hagy. Ezt akard, ez legyen a cél. A mögöttes szándékod már megvan. Szereted a testvéredet, akitől mindez ered. Ha sajnálatot, szánalmat érzel iránta, amiért ilyen a testvérével szemben, az is erősíti a fent leírtakat.

Ez a mágia határterülete, általában ritkán javasolják, hogy negatív, tagadó dolgokat ismételgess, és tudatosíts, de ilyen esetekben ez védelemként szolgál, és az általad leírt kritériumokat is teljesíti.

2022. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%

Varangyos békát kell tenni a küszöbére azzal a feladattal, hogy az gyengitse az energiáit.

Jó eséllyel utána már nem tud olyan erős energiát küldeni feléd, ami megártana, hiába küldözgeti.

A béka érteni fogja a megbízást ha éjfélkor "olvasod" rá

2022. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Amit #1 írt nem nehéz. Csak a képzeleted kell hozzá. Próbáld ki.
2022. máj. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Tudi333 ***** válasza:
91%

Tagadó dolgokat azért nem szabad mert a tagadást nem ismeri a tudatalatti. Pl Nem akarok dolgozni menni=dolgozni menni.


Miből gondolod, hogy ártani tud ő neked? Erősebbnek érzed? Vagy képesnek erre? Vagy miből?

2022. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#4 Nagyon köszönöm! Nagyjából ilyen formában szeretném megoldani!
2022. máj. 23. 06:28
 9/17 A kérdező kommentje:

#7 Igen, sajnos neki is és nekem is vannak "képességeink".

Én eddig nem használtam rosszra, jóra viszont szinte minden nap. A családommal kapcsolatban sok jót vonzottam be az életünkbe.

Ő viszont alapból egy számító, megjátszós ember, akinek nincs tele a szíve szeretettel, és nem jóindulattal közelít más emberek felé, hanem pusztán azért mert valamit remél tőlük. Minden más hidegen hagyja. Ráadásul egyre jobban elmélyül a spirituális világban és konkrétan ha megjelenik nálam, messziről érzem a negatív energiáit.

Nagyon rossz érzés, hogy legszívesebben megölelném de közben szó szerint taszít az érzés tőle. Olyan mintha az aurájában már csak "áradna másokra a rossz" nem tudom ezt jobban megfogalmazni de szerintem értitek... :(

2022. máj. 23. 06:33
 10/17 Tudi333 ***** válasza:
68%
Félsz tőle. Ilyenkor nem a másiktól félünk, hanem a saját sötét oldalunktól, amit elutasítunk. Barátkozz meg a sötét oldaladdal, ismerd meg és akkor nem fogsz félni. Attól félünk, amit nem ismerünk. Vagy háritsd el valahogy, ahogy fent is javasolták és akkor majd jön a következő ilyen esemény, személy, stb.
2022. máj. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!