Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkány lennèk?

Boszorkány lennèk?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta ezeket èrzem ...

Mindíg is imádtam a termèszetet ,az erdőket,a növènyeket . Állandóan túrázni akartam menni apával .

Volt hogy tollakat ,köveket vittem haza mert èpp megtetszett.

Imádom az összes állatot ès kèptelen lennèk őket bántani ...kivève a szúnyogokat 😅

Az első kristályomat 8 èvesen kaptam , sohasem èrtettem mièrt de egyszerűen gyönyörűnek találtam őket . Èreztem hogy valami vonz bennük.

Már kiskoromban is a furcsa dolgok èrdekeltek . Szellemek , horror filmek , mitikus lények.

Kedvenc filmem a Harry Potter volt .

Kicsikènt mindig tündèreket akartam keresni .

Vannak bizonyos motívumok amik mindíg is tetszettek pl hold ,denevèr,kígyó.

Már gyerek korom óta èrdekel a varázslat ès minden effèle dolog,ha erre gondoltam/gondolok vagy ilyen kèpeket nèzek olyan èrzèsem van a hasamban mint ha szerelmes lennèk.

Egyszer volt egy nagyon durva megèrzèsem ... El utaztunk volna pár barátommal ès azt èreztem ha el megyek vège az èletemnek , nagyon sok jel volt ami azt mutatta ne menjek el ès elèg durvák voltak ès èn is azt èreztem...vègül is egyikünk sem utazott el mert mèg az időjárás is közbe szólt . Mikor meg tudtam hogy nem megyünk iszonyat furcsa èrzèsem lett ès órákon át csak sírtam , nem tudom mièrt . Nem voltam szomorú csak egyszerűen folytak a könnyeim ès nem bírtam abba hagyni .



2022. máj. 24. 23:57
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Akit èrdekel a teljes megèrzèses törtènet privátban leírom.
2022. máj. 25. 00:02
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
engem érdekel.
2022. máj. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

A boszorkánynak nem születni kell, hanem tanulni. Oké, hogy meg van az érdeklődésed gyerekkorodból, és volt már megérzésed is. Viszont azt veszem ki a leírásból, hogy ez ennyi. Ettől nem leszel boszorkány.

Boszorkánynak akkor nevezheted magad, ha gyógyítással vagy mágiával foglalkozol.

2022. máj. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Elkezdett èrdekelni a dolog ,sokat olvasok a tèmában ès szeretnèm kitanulni is
2022. máj. 25. 01:33
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem vagy boszorkány, csak érdekelnek ezek a dolgok, érzel egy bizonyos vonzalmat. Tanulj és az leszel.
2022. máj. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Elképzelhető hogy korábbi életben boszorkány voltál.
2022. máj. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy egészséges embergyerek nagyjából ugyanezeket éli át. Elbűvölik a világ csodái, érzékeny és empatikus, tiszteli az életet, egyben hajlik a miszticizmusra, izgatják a titkok. Nem is olyan túl régen a legtöbb gyerek ilyen volt.


Ettől viszont még nem vagy született boszorkány, nincsenek extra képességeid. De őrizd meg ezt a gyermeki empátiát és nyitottságot akkor is, ha nem kapsz baglyot a Roxfortból. :)

2022. máj. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát amit leírtál, azoknak konkrétan semmi közük a boszorkánysághoz. Megérzései mindenkinek vannak, de ez nem valami képesség és a boszorkányság sem azt jelenti, hogy valami fain kepéssége van az embernek. A boszorkányság egy gyakorlat, amit meg lehet tanulni, de senki nem születik annak. Sőt attól hogy valaki megtanul varázsolni, attól sem lesz boszorkány. Ez azért elégé másként fest, mint ahogy azt a laikusok elképzelik. De ha érdekelnek a misztikus témák, akkor tanulj meg varázsolni, vagy tanulj olyat ami ezzel kapcsolatban érdekel, de ehhez nem kell "boszorkánynak" lenni.
2022. máj. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
72%
Már vártam a kommented Carine! Midőn eljött a nap, bekövetkezett, amit a próféciák már oly régóta megírtak. Jól érzed, többre vagy képes, sőt egy nap Te leszel minden idők legnagyobb boszorkánya. Ne feledd Te az ősi vallás erejéből táplálkozol.
2022. máj. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

#9

Szerintem nem kéne kora reggel ennyit szívni, de te tudod.

2022. máj. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!