Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkány lennèk?

Boszorkány lennèk?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta ezeket èrzem ...

Mindíg is imádtam a termèszetet ,az erdőket,a növènyeket . Állandóan túrázni akartam menni apával .

Volt hogy tollakat ,köveket vittem haza mert èpp megtetszett.

Imádom az összes állatot ès kèptelen lennèk őket bántani ...kivève a szúnyogokat 😅

Az első kristályomat 8 èvesen kaptam , sohasem èrtettem mièrt de egyszerűen gyönyörűnek találtam őket . Èreztem hogy valami vonz bennük.

Már kiskoromban is a furcsa dolgok èrdekeltek . Szellemek , horror filmek , mitikus lények.

Kedvenc filmem a Harry Potter volt .

Kicsikènt mindig tündèreket akartam keresni .

Vannak bizonyos motívumok amik mindíg is tetszettek pl hold ,denevèr,kígyó.

Már gyerek korom óta èrdekel a varázslat ès minden effèle dolog,ha erre gondoltam/gondolok vagy ilyen kèpeket nèzek olyan èrzèsem van a hasamban mint ha szerelmes lennèk.

Egyszer volt egy nagyon durva megèrzèsem ... El utaztunk volna pár barátommal ès azt èreztem ha el megyek vège az èletemnek , nagyon sok jel volt ami azt mutatta ne menjek el ès elèg durvák voltak ès èn is azt èreztem...vègül is egyikünk sem utazott el mert mèg az időjárás is közbe szólt . Mikor meg tudtam hogy nem megyünk iszonyat furcsa èrzèsem lett ès órákon át csak sírtam , nem tudom mièrt . Nem voltam szomorú csak egyszerűen folytak a könnyeim ès nem bírtam abba hagyni .



2022. máj. 24. 23:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
70%
Például a gyógynövények jellemzőit.
2022. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
70%

Nyitott vagy. Nyitott voltál már előző életedben. Vonzanak az ilyenek, mert már előzőleg is szeretted őket.

Erre jön rá egyetlen egy darab kis megérzés.

A boszorkány az, aki tudatosan alakítja az energiákat.


Amiket leírtál, rám mind igazak, még is a nem fizikai dolgaim 21 évesen kezdődtek.

2022. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
26%

#22

Ott is le vissza kéne venni a szipuból.

2022. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
nem
2022. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!