Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Rámtalálhat a szerelem spiritu...

Rámtalálhat a szerelem spirituális segítséggel? Vagy lelkitáts?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik a kérdés de annyi mindent láttam màr hogy gondoltam felteszem ezt a kérdést, mivel hosszú ideje sajnos egyedül vagyok és vágyok a szerelemre.

Az értelmes válaszokat köszönöm , negatív emberek mellőzzenek kérem.



2022. jún. 14. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Aki nem ért veled egyett az negatív? 😂😂😂

Válasz nem. Mindenért keményen meg kell dolgozni.

Ideje ki lépni az álomvilágodból.

Ideje lenne felnőnöd és racionális gondolkodnod.

2022. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés jó megválaszolásához tisztázni kell, hogy számodra mit jelent a spirituális segítség.

Attól nem fog rádtalálni a szerelem, hogy egy magát jósnak és/vagy boszorkánynak valló megáld valamit neked, vagy eléget egy gyertyát kiáztatott ásványok levében, meg szór egy kis szenteltvizet.

Magadban kell kutatnod, hogy mi történt veled, ami miatt nem nyitsz mások felé, mivel taszítod a körülötted levőket, esetleg miért választasz olyanokat, akikkel végül semmi komolyat nem lehet kezdeni. Lehet, hogy csak annyi a probléma, hogy bátrabbnak kéne lenned, vagy ennek ellentéte, hogy már túl erőszakosan próbálkozol, vagy gyakori még a magas elvárás, vagy az önbecsülés hiánya. Most puffogtathatok még ilyeneket, de nyilván nem ismerlek, nem tudom milyen vagy. Lehet, hogy csak nem a megfelelő helyen keresel. (Tudom, hogy nehéz, és sokan ki vannak ettől, mert "áldozathibáztatásnak" vélik, de az első és egyetlen, amire valóban hatással vagy, az önmagad, és a saját tetteid, elvárásaid, érzéseid.) Ez szerintem a valódi spirituális segítség, amivel fejlődést lehet elérni. Persze mellé mehetnek az ásványok, talizmánok, illatok stb. megerősítésnek. A szerelmi mágiát is megcsinál(tat)hatod, de csak akkor fogsz elérni valamit, vagy valami tartósat, ha te magad belül is változtál, "készen állsz" - szokták mondani. És ez benned dől el igazából, nem a divatmágiában.

2022. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalat szerint ha férfi vagy és veszel egy házat meg egy BMWt akkor elég gyorsan rád talál
2022. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!