Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mennyire lenne érdekes számodr...

Mennyire lenne érdekes számodra egy boszorkányos YouTube-csatorna?

Figyelt kérdés
Olyan, ami nem foglalkozik new ages, ezos témákkal. Hanem inkább bemutatná, mondhatni néprajzi szempontból a boszorkányos hiedelmeket, azok eredetét, a népi mágiát stb.

2022. jún. 28. 14:32
1 2
 1/11 Grimfox ***** válasza:
88%
Csak magyar vonatkozások, vagy világszinten, különböző etnikai csoportok hiedelmeit mutatná be a csatorna? Persze csak a magyar vonatkozás is érdekes, de a kelta, skandináv, afrikai, ázsiai boszorkányság is sokat dobna szerintem a nézettségen.
2022. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elsősorban magyar, mellette esetleg szláv, olasz, cigány vonatkozásúak.
2022. jún. 28. 15:27
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem annyira érdekes,mint mondjuk egy olyan ami inkább a jelent,vagy esetleg a jövővel kapcsolatos dolgokat próbálná meg bemutatni,és nem pedig a múltban vájkálna,mert az sajnos nem visz sehova,előre meg pláne nem.
2022. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Érdekelne.

De ha elakarod akkor kezdd el ne az számítson hogy érdekelni fogja e az embereket.

2022. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Maga a ötlet nem rossz, biztosan megnéznék ilyesmit. Már csak a kivetelezés minősége az ami nekem számítana.
2022. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5%
Semennyire, mert kb nincs egy tucat ember ezen a bolygón, akik jobb energiamozgatók nálam.
2022. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Senkit nem érdekel,nézz meg egy magyar paracsatorna kínálatából ami vegyesen dolgozza fel a témákat mekkora nézettsége van egy ilyen résznek...nullához konvergál.
2022. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyszerű dokumentumfilm lenne, mérsékelt nézettséggel. Nem kellene kivenned belőle a misztikus, ezoterikus vonatkozásokat, akkor - szerintem - nagyobb érdeklődést váltana ki az emberekből... 😉
2022. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Mágiával foglalkozó csatornák már vannak, szerintem annyival nem adna többet, hogy érdemes legyen rendszeresen nézni. Ráadásul egy sima lexikális tudást adna a múltról, semmi használhatót nem látok így benne. Annyira divat lett ez a téma mostanában úgy is, hogy könyvből is dömping van. Ha valakit érdekelnek a régi hagyományok, már régi utánaolvasott máshol. Szerintem erről több bőrt már nem lehet lehúzni.
2022. jún. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Te itt most szerintem valamit félreértettél. Bár megértem, hiszen nem részleteztem a témát, csak nagyvonalakban körül írtam.

Egyébként ha ismersz mágiával foglalkozó, magyar csatornát akkor küldj már linket, mert én konkrétan egyet ismerek. Az lehet hogy vannak mágiával foglalkozó (külföldi) csatornák, de azok is inkább a modern módszerekre fókuszálnak a hagyományos helyett.

Az említett téma egyébként lehet hogy valakinek csak lexikális tudás, de a tradicionális boszorkányságot gyakorlóknak elméleti alap, a gyakorlatokhozz.

És ez az, ami pont hogy nem divat, ami manapság divat az a new age, a wicca, a neopogányság, amik inkább a modern "mű mítoszokat" kedvelik.

Erőll a fajta tradcionális oldalról alig, vagy egyáltalán nem esik szó.

2022. jún. 30. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!