Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudom eladni a lelkem?

Hogyan tudom eladni a lelkem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 20 éves fiú vagyok, szeretném eladni a lelkemet az Ördögnek, vagy pedig egy Démonnak! A lelkem teljesen tiszta, mindig segítettem az embereknek HA tudtam. Többször volt olyan eset, hogy majdnem az életem vesztettem, de túléltem, nem tudom hogyan.. Most úgy döntöttem szeretném magamat átadni a sötét oldalnak, hogy kiteljesedhessek, meggazdagodhassak, és a tudásomat felhasználhassam (művészettel fogok foglalkozni) a nagyvilágban, és örök hűséget fogadni Lucifernek!

2022. aug. 11. 15:58
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket, csak olyanok válaszoljanak, akik tényleg szakértőek ebben a témában, és nem trollkodják el ezt a teljesen komoly témát! Köszönöm a megértéseteket!
2022. aug. 11. 16:01
 2/39 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy kíméljetek az ostobaságokkal, a te tornyodban van a baj, ha még azt sem tudod felfogni, hogy ne trollkodj!
2022. aug. 11. 16:05
 3/39 anonim ***** válasza:
59%
Már kifejtették korában itt a sátánisták hogy nem is Lucifer a sötét, hanem Jézus, és csak az egyház kevert, szóval Jézusnak ajánld a lelked, abból baj nem lehet :)
2022. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
69%

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-le..

Itt arról értekeznek, hogy Lucifer a jó, és Isten a rossz 🙄

2022. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező!


Kérlek, ne tedd, tarts ki!!


Tudod te, hogy milyen gyorsan elröppenne az a pár év az öröklétű szenvedéshez képest, ha egyáltalán állná a szavát?!


Mi a garancia arra, hogy nem csap be, hogy lehetne már benne megbízni ?!


Sokan sztár megtette, 27 éves korukban mind meghaltak - 27-esek klubja...


a maiak meg betegek.


NEM ÉRI MEG!!


Nagyon rossz üzletet kötnél, ha egyáltalán létrejönne.


Ne csinálj butaságot!!

2022. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
64%

Ebben az infláció növekvő időben nem tenném..

Később jobban jársz, használd a tornyodat!

2022. aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ha akarsz akkor csatlakozhatsz a "sötét" oldalhoz, bár se a Démonoknak se Sátánnak nem kell a lelked, nem tudnak mit csinálni vele.

A gazdagságot meg a fejlődést ne a Démonoktól várd, nem fognak alád tolni semmit, csak segítenek abban hogy megmutassák te hogyan tudod elérni a céljaidat saját erődből.

2022. aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
80%
Lépj be a fidelitasba
2022. aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
76%

illuminati.com

Itt lehet alapjövedelemért eladni.

A Koponyák és csontok c. filmet nézd meg!

2022. aug. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
56%

Legyél vagy a fidesz-kdnp vagy az ellenzéki pártok tagja és akkor lesz egy befolyásos támogatókból álló emberek, akik pénzt adva, elvárják, hogy a szolgájuk legyél.

Cserébe ne legyenek elveid, se lelkiismereted, ne kételkedj bennük, csak agyatlanul tedd a dolgod.

2022. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!