Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi az oka annak aki csinaltato...

Mi az oka annak aki csinaltatott magiat ? És milyen ?

Figyelt kérdés

Én igen ctsinaltattam nem tagadom ! És hasznos volt ! Elégedett vagyok !

Fel merem vállalni a nagyvilág előtt :)



2022. szept. 20. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Név és pofa nélkül
2022. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Én csináltam már sokszor.

Ha nagyobb mennyiségű parázs kell mint egy átlag tábortűznél (pl egész malac vagy bárány sütésénél) akkor máglyát szoktam csinálni.

A meggyújtása is érdekes ceremónia, és amíg leég addig is nagyon hangulatos. Tényleg hasznos, én is elégedett vagyok vele.

2022. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Én is akartam már csinálni, de a tojáshabbal meg az almával macerás 🙁
2022. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Én nem bízom másra a piszkos munkát. Ha valamire szükségem van, szánok rá időt, energiát. Ha mással csináltatnék, az eleve azt jelentené, hogy lusta vagyok foglalkozni vele, csak a számat tátom a sült galambot várva. Ebből pedig semmi pozitív nem származik.
2022. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%

Basszus, így hogy szóba került megkívántam azt a sütit :D

Visszakanyarodva a témához, csináltam párszor egyszerübb dolgokat. Könnyebbé teszi a mindennapi életet, és hamarabb el tudom érni a céljaimat vele.

Nagyjából csak ennyi rá az okom. Működött mindig.

2022. szept. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!