Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi vonzás Fehér mágiával...

Szerelmi vonzás Fehér mágiával mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Van egy Fiú aki tetszik és Hát nemtudom Hogy én tetszek e neki csak megakarom erősiteni a szerelmi életünket Hogy Jobban szeressen mint szeret viszont nemtudom mi ennek a Hátránya nagyon veszélyes vagy vigyaznom kéne a mágiával? Ezt úgy kell érteni a szerelem vonzó mágiat Hogy van egy Illettö aki tetszik és Hát erösebbé akarom tenni azt Hogy Jobban szeressen és rám Irjon Hogy többet érez Irántam mint Barát. Vagy Hasonló. Az az álmom Hogy Össze Jöjjek vele viszont nemtudom mennyire veszélyes ez a Dolog 20 éves vagyok amúgy meg.

2022. szept. 27. 19:59
 1/10 Grimfox ***** válasza:
93%
Fehér mágiával ez nem lehetséges. Ha valakinek az érzelmeit megváltoztatod akarata ellenére, az mindenképp fekete mágia. És mint ilyen, még ha sikerül is, elég jelentős negatív mellékhatásai lesznek. Ha valakinek az akarata ellen dolgozol, akkor konfliktust keltesz az illető tudatos, és tudattalan énje között, ami sokféle formában kibontakozhat. Sokféle negatív formában. Inkább próbáld elérni normális módszerekkel, hogy rád figyeljen, mint hogy ilyesmivel próbálkozz.
2022. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oh Hát ezt nemtudtam akárhogy Próbálkozom nem megy egyszer Írta a Profil képem alá Hogy gyönyörű és szép vagyok Bár kétlem Hogy ez vlmi jel lenne viszont tudtok Olyan módszert amivel könnyen magamhoz vezethetem?
2022. szept. 27. 20:10
 3/10 Grimfox ***** válasza:
100%
Sok férfi nem elég magabiztos a kezdeményezéshez, vagy csak akkor kezdeményez, ha fülig szerelmes, és teljesen lekapcsolják a villanyt a racionális gondolkodás szekcióban a fejében. Ha te kezdeményezel beszélgetést, és mutatsz irányába nem túl tolakodó, de folyamatos érdeklődést, az pozitív irányba befolyásolhatja a hozzáállását.
2022. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
95%

Hát ha azt írta a képed alá hogy szép vagy, valszeg bejössz neki.

Felejtsd el az ilyen mágiákat és egyebeket, beszélgess vele inkább chaten/személyesen.

2022. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Én a személyes beszélgetést javaslom, mert akkor látod testbeszédét is.

A testbeszéd az illetőről akaratlanul is sokat árul el.

2022. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha valaki őszintén tetszik neked, ő is vonzódik hozzád, ez mindig kétoldalú dolog, nincs szükség külön mágiára.
2022. szept. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Igen van aki nagyon nehezen lép (a páromnak kellett 6 hónap hogy elhívjon randizni, nagyon megérte türelmesnek lennem) Ilyen mezei okkultista vagyok és fülig szerelmes voltam (és vagyok) belé de semmi jelet nem kaptam arról hogy tetszem neki (legalábbis elnyomtam magamban hogy "á biztos nem" és nem vettem jelzésnek az egyértelmű kedvességeit is mert féltem hogy összetörök ha kiderül hogy mégsem tetszem) És arra próbáltam mágiát csinálni hogy kiderüljön mi van, mert ugyanazon a véleményen vagyok a más érzelmeinek a befolyásolásával mint Grimfox (végre valaki aki érti és el is mondja mi a baj a kötésekkel határos dolgokkal) Talán ha visszagondolok, akkor még a "józan bátorság" adás és növelés jutott eszembe mint spell ötlet, csinálhatsz belőle személyes sigilt neki. Azzal rosszat nem teszel neki, és olyan irányba lököd az életét ami mindenképp jó neki, tehát te felelősen cselekedtél azért akit szeretsz, és ez mindennél többet ér valakiben. Valamint ki is kristályosodik mi a helyzet kettőtök közt.

De egyébként ha azt írja neked nyilvános kommentben hogy gyönyörű vagy akkor azt nyugodtan vedd leplezetlen flörtölésnek a részéről. :D Tudom nagyon ijesztő érzés fülig szerelmesnek lenni mert úgy érzed nagyon eltörhetsz, de csak mély levegő kell és bátorság mindkettőtöknek. ;) Úgyhogy hajrá én szurkolok nektek!

2022. szept. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Ez a gyengék fegyvere
2022. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%

Semennyire, ha szakavatott végzi, aki ért hozzá.

Akkor sikeres, működik.

2022. szept. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Cubina ***** válasza:

Figyelj, gondolj csak arra, hogy te szeretnél-e úgy valakivel lenni, hogy nem szabad akaratodból teszed, hanem úgymond akármivel rákényszerítettek? Nem szeretnéd te kiválasztani a leendő párodat?

Szeretnél egy agyatlan marha lenni, akit más irányít a szerelmével?

Ugye, nem!! Más is így van vele. Másokra is gondolni kell, nem szabad önzőnek lenni.

Még ha létezne is egy ilyen szerelmi „varázslat", az azt jelentené hogy nem azért van veled valaki, mert szeret, hanem mert kényszerítik rá.

Akarata ellenére.


A tanácsom az lenne, hogy személyesen beszélj a sráccal, mondd meg neki hogy mit érzel, és kérdezd meg, hogy ő is azt érzi-e. Ha nem érzi azt, akkor pedig tovább kell lépni, és találsz majd olyat, aki magától is szeret, nem kell kényszeríteni. Tudom, hogy ilyenkor azt érzi az ember, hogy ő az igazi, de amikor megtaláljuk az igazit, akkor értjük meg, hogy milyen az igazi szerelem.

Amikor viszont szeretnek.

2022. okt. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!