Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A "Démonok között" története...

A "Démonok között" története valójában sokkal durvább mint ami a filmben látható? Ez igaz? Ezek valóban lehetségesek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 17:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az előkelő borsodi démonok már csak angolul értenek.

Te kígyó !

2022. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy most utána olvastam ennek a filmnek(megnézni nem fogom mert akkor rajtam kell majd ördögűzest végrehajtani 5 perc után) és mégis ki tudja igazolni hogy ez valóban igaz történeten alapul?

Ha ez tényleg igaz lenne akkor az már konkrétan bizonyíték lenne hogy léteznek ilyen dolgok, pedig ilyen bizonyítékot meg senki nem tudott eddig felmutatni…

2022. okt. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De nekem azért van egy ingerküszöböm amit nehéz átlépnie egy bármiylen horrorfilmnek is, viszont én ajánlom, hogy nézd meg mert ha még nem láttad ezt, tényleg jó kis rendezés!
2022. okt. 7. 07:54
 14/16 anonim ***** válasza:
Sajnos fel percet sem bírok semmilyen horrorból, az a conjuring meg kb a legdurvább fajta
2022. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%
De ott van Annaliese Michell. Eredeti videók és hangfelvételek vannak róla és még sokan mások. Szerintem tényleg Körbe tekerik a nyakukat, a kaját kihányják. Olyan pokoli energia az, hogy megöli az illetőt. Menekülni bem tudsz, a lélek egy másik világban ragad. Magyarán a démon irányítja a tested.
2022. okt. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az valami elnyeli az öntudatot stb
2022. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!