Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ki volt Lénárt Évinél bármilye...

Ki volt Lénárt Évinél bármilyen ügyben (szerelmi kötés egyéb mágiák)?

Figyelt kérdés
Mivel tudom sok az előítéletes ember és a troll ( megköszönném ha személyes választ írnátok olyan akiknek tényleg van személyes tapasztalata)

2022. okt. 19. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell hozza szemelyes tapasztalat, hogy az ember tudja, hogy ezek csak babonak. Nem troll, aki nem hisz ilyen oltari okorsegekben, hanem normalis ember. Ugyhogy nehogy mar magadat gondold ertelmesnek...
2022. okt. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom hogy trollkodás egy kérdésre előítéletesen és sértrgetéssel válaszolni. Ha nem tudod az adott kérdésre a választ lapozz tovább nem kell bele kötni a másikba
2022. okt. 19. 10:41
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
rosszalanyos ügy is számít?
2022. okt. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ami konkrét példa és a kérdésre válasz, az minden számit. Az hogy valaki nem is próbált semmi hasonlót de bele okoskodik és ossza az észt, annak még a kérdés értelmezése sem megy. Azok gondolom iskolában is ha kérdezték őket történelemből, akkor feleltek matekból mert nem hittek a történelemben.
2022. okt. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4/ köszönöm igen én is így gondolom attól hogy nem hiszek valamiben még nem osztom az észt azoknak akik igen.
2022. okt. 21. 17:37
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Sziasztok Nekem nála nem sikerült semmi.

Nekem más segített visszakapni a páromat

2022. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%

Nem tiszta a csaj! Nem is ér semmit!

8as és a te nagy segítőd magyar és nem az országban él? Kicsit se gyanús, gondolom mindenki írjon rád, ha már ilyen titokzatos vagy, nagyon felcsigáztál!

2022. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
34%
Segítőm?🤣 Én ilyet nem írtam! Csak annyit hogy akinek ténylegesen van tudása nem ruházza fel magát különböző titulosokkal! Kb ennyi
2022. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!