Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lottószámokhoz csapódhat...

Lottószámokhoz csapódhat szellem? ( 16, 41, 44, 54, 64 )

Figyelt kérdés

A Történet Zalamegyéből származik, ahol egy János nevű ember rendszeresen megjátszotta ezt a számsort. Az úriember egy raktárban dolgozott és valahányszor szóba került ő elmondta, hogy egyszer megálmodta ezeket a számokat. Azt váltig állította, hogy egy szombaton ki fogják húzni az ötös lottón, de azt nem tudta, hogy melyik szombaton. Örömmel fogadta, ha valaki más is megjátszotta az ő számait. Namármost, János 2022 pünkösdjén hírtelen elment. Néhányan pedig az iránta érzett tiszteletből elkezdtek játszani a lottón a számaival.

Na de most jön a csavar.

Rendre, miután valaki megtette az ötös lottón ezeket a számokat paranormális jelenségeket kezdtek tapasztalni. Ajtócsapkodások, különös hangok éjszakánként, Hírtelen lehülő levegő, átsuhanyó árny, amit az ember a szeme sarkából pillant meg. Magától bekapcsoló tv, rádió. Ezek a kollégák egy hónappal ezelőtt összeültek és egy beszélgetés során sorba adták elő az egybehangzó tapasztalatokat. Előszőr azt gondolták, hogy talán csak beképzelik a dolgot. De viszont azt is mind egybehangzóan állították, hogy azon a héten, amikor nem tették meg a számokat, nem történt semmi említésre méltó. Hogy eloszlassák kételyeiket, kipróbálták, hogy mi történik, ha olyan játssza meg a számokat, aki nem ismerte az elhunytat. Így hát előszőr egy Zalakarosi nő és egy Zalakomári házaspár voltak, akik bevállalták, hogy megjátsszák a számokat. A múlt héten történt mindez. Hasonló jelenségekről számoltak be, mint azok, akik ismerték az elhunytat. Plusz bónuszként ugyanazon a héten mindkét településen földrengés is volt, melyet ők éreztek, de a lakosság nagy része nem. Egy letenyei ember, aki amolyan helyi álpróféta szerűség és szintén ismerte az elhunytat pedig váltig állítja, hogy nemsokára, gyakorlatilag perceken belül kihúzzák a számokat, azért mert ő nem játszotta meg őket. Kérdem én: Lehetséges, hogy János szelleme azokhoz a lottószelvényekhez csapódjon hozzá, melyeken ezeket a számokat megjátszották? Én is megjátszottam őket és történtek furcsa dolgok a héten.A szám megjátszásától az aheti számsor kihúzásáig tartottak a jelenségek, intenzítása pedig a lottó játékba küldésének ideje és a húzás közti idő nagyságától függött. Tehát aki pénteken fogadott, az intenzívebben tapasztalta a szellemjárást, mint aki hétfőn. Ha jól tudom Letenye lakosságának egy jelentős része poénból teszi meg ezeket a számokat pár hete, hogy megtapasztalhassák a jelenségeket, rendre sikerrel.

Elég bátor itt valaki , hogy ki merje próbálni? Íme a számok:

,,Oke 16-41-44-54-64"



2022. okt. 29. 19:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
14%

Néha szoktam írni erre az oldalra.

Én is a spiritizmus, paranormális technikákat használtam fel szerencsejátékra.

Igazából ebből élek úgy ahogy, 2000-es évek elején nyertem többször,azt a pénzt befektettem, amiből egy olyan életem lett, amit kevesen élhetnek ebben az országban.

Több évet éltem Usa-ban, Kanadában, majd hazaköltöztem, az Alföldön van egy hatalmas birtokom, de olyan hogy autóval órákba telik körbejárni.

Néha írtam már ide az oldalra hogy milyen spirituális technikák azok amikkel befolyásolni lehet hogy szerencsés legyél.

De konkrét tanácsot senkinek nem akarok adni, még ha fizetne is érte, akkor se adnék, mert ezt a tudást mind magamnak akartam és meg is kaptam.

Ezen az úton egyedül fogok végigmenni, hiszen önként választottam.

2022. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%

Oké, és ez hogy jön ide, első?

Köszönjük, Emese!

Ha csak dicsekedni jöttél, ez nem a te oldalad!

2022. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Úgy tűnik, mégse örül neki János bá, hogy mások játsszák meg a számait. Lehet, hogy annyira meg akarta nyerni a főnyereményt, hogy amiatt nem tud a lelke elszakadni a földi világtól.
2022. okt. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

#Kérdező te valami marketinges szakember vagy aki így reklámozza a lottózást?


#1 És ezt ki kérdezte / kit érdekel? Semmi köze a témához a mesédnek

2022. okt. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
38%
Ha sokan játsszák meg ezeket a számokat a kérdés kiírása miatt, akkor annyit se fognak nyerni, mint egy kettes találattal. Ahogy az 1,2,3,3,5-ötöt is túl sokan teszik meg a Valami Amerika film miatt. Így lósz@rt se lehet nyerni.
2022. okt. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

1. A Lölő vagy e vagy a vadász csávó? Ja nem, hiszen ők loptak.

2. Jogos

3. János jó munkás ember volt. Szívesen osztotta meg másokkal is a lottószámait. Én inkább arra gyanakodtam, hogy az ezekkel a számokkal megjátszott szelvények vonzák vissza a lelkét, hiszen ő a számok megálmodója.

4. Én egy szemtanú vagyok. Feltettem egy kérdést, hogy kiderítsem, mi a magyarázat a jelenségre. Mivel tudományos magyarázatok kimerültek, a spiritizmusban keresem a válaszokat. Mivel a jelenség valóban létezik, ezért komoly választ vártam volna.

5. Ha ezren is játszák meg a számokat sem lesz nagyobb esély a nyereményre. De viszont megtapasztalhatók ezek a jelenségek, amik szerintem inkább érdekesek, mint sem félelmetesek, aztán embere válogatja.

Mondom, a jelenség létező, én is hiszem, ha látom alapon próbáltam ki. Kicsit olyan Blody Mary-s beütése van a dolgoknak.

2022. okt. 30. 05:58
 7/26 A kérdező kommentje:
Csak ez tényleg ott van
2022. okt. 30. 06:00
 8/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem az esély lesz nagyobb a nyerésre, ha 1000-en játszanak ezekkel a számokkal. A nyeremény összege lesz kevés, hiszen elosztják a nyertekek között. Tehát mondjuk egy 1 milliárdos főnyeremény esetén csak fejenként 1-1 millió jár az 1000 db nyertesnek. Én ezért nem játszanék olyan számokkal, amikkel tudom, hogy mások is játszanak, nem a szellemek miatt.
2022. okt. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hát aki nem hiszi, tegye próbára a számokat és győződjön meg róla saját maga.
2022. okt. 30. 09:13
 10/26 anonim ***** válasza:
32%

Egészen jó kérdés. Én ismertem a szóban forgó úriembert, egy helyen dolgoztam én is vele. Ám fiatalabb lányokat óva inteném attól, hogy megjátsszák a számokat. Jani jó ember volt, biztosan őrülne neki, ha ezt ma olvashatná. Viszont a sztory tényleg igaz. Itt a környékünkön, főleg a kollégák már hetek óta játszák a számokat, nem a nyeremény miatt, hanem, hogy átéljék ezt a fajta szellemjárást. Kipróbáltam én is, nekem bejött. Most legalább tudom, hogy van valami odaát.

Egész ügyesen megoldotta a Jani, hogy visszalátogathasson. Ennek mindig mázlija volt, igaz nem a lottón. Hülyéskedett sokszor azzal, hogy majd visszalátogat bohóckodni a halála után, mert nagy mókamester volt. Erre tessék, megcsinálta. Mondjuk, ha én hallottam volna ezt a mesét, biztos nem hittem volna el. Erre meg tessék.

Kérdező! Jani Nagy mókamester volt, ennyi az egész. Amikor elterjedt a halálhíre, napokig azt gondolták, hogy ez is egy vicc. De hogy őszinte legyek, még mindig nehéz elhinni. Nehéz elhinni, hogy meghalt és azt is, hogy most meg ilyen módon él, de él, hiszen sokan megtapasztaltuk. nekem megért 300-at ez az élmény.

2022. okt. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!