Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik valós szellemidézés...

Létezik valós szellemidézés vagy démonidézés? Van rá bizonyíték?

Figyelt kérdés

Elég szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban. Úgy önmagában a szellemekkel és démonokkal.

Viszont nemrég néztem meg pár videót, ahol paxel elhagyatott épületekbe ment és k2 műszerrel próbált szellemekkel kommunikálni.

A videót elég hitelesnek tartok, egyáltalán nem tűnik megjátszottnak. Lehet, hogy csak egy nagyon jó színész, de tényleg elég hiteles.



2022. okt. 25. 15:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Az említett tevékenységek léteznek. Az hogy mennyire valósak, hatékonyak stb már jó kérdés.
2022. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%

"tényleg elég hiteles"

Pontosan mi adja neked a hitelességét?

2022. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Én láttam egy filmet, amiben szétrobbantottak egy bolygót, elég hitelesnek tűnt.
2022. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3%
Paxel :))))
2022. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#2 láttam már sok szellemes videót és a reakciók nagyon átlátszóak, egyértelmű meg van játszva, de ezeknél a videóknál nem ez jön le. Néztem még utána is jópár videót paxeltől és ő is elég szkeptikusnak tűnik, nem vágja rá minden videóra, hogy látjátok szellemek meg ufók vannak a videóban, hanem próbál mindent racionálisan megmagyarázni.
2022. okt. 25. 16:45
 6/18 anonim válasza:
23%

Ash nazg túrbatulúk, ash nazg gimbatúl, ash nazg thrakatulúk, ag burzum ishi krimpatul!


Megidéztem Szauront és ráuszítottam a gyakorira.

2022. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2%

"próbál mindent racionálisan"

Ettől még nem lesz hiteles.

Eleve egy film nem lehet önmagában hiteles... de ha ettől eltekintünk, akkor is kellene valaminek látszani a filmen, ami bizonyítja a szellemek létezését. Nem csak úgy lehet érteni, kicsit félrenézve, és 1000% jóindulattal.

2022. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7 a műszer az, ami látszik vagy szerinted egy beesett arcú kislánynak kéne megjelennie ázott hajjal és pokoli tekintettel? Mi az amitől a műszer jelez a föld alatt, ahol talán térerő sincs és ahova tartja ott sincs semmi, a video nem szerkesztett, azt észre lehetne venni. Paxel bizonyára tud videót szerkeszteni, de nem azon a szinten, mint egy hoolywoodi effektes, pedig az ő munkájukon is látszik, hogy nem valós.
2022. okt. 25. 23:39
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez még így nagyon kevés.

Mi a műszer elve?

Mivel zárja ki az egyéb hatásokat?

2022. okt. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A filmfelvételek, vagy fényképek soha nem lesznek számodra perdöntő bizonyítékok, mert mindig az jár majd a fejedben, hogy talán szerkesztettek, vagy amit látsz, az csupán egy eljátszott jelenet.


Viszont, ha elég nyitott vagy a témával kapcsolatban, akkor szerezhetsz magadnak saját tapasztalatokat. Azokban nem kell majd hinned, hiszen tudni fogod, hogy átélted őket. Amit akkor látsz, hallasz vagy tapasztalsz majd, az elegendő bizonyíték lesz számodra. :)

2022. okt. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!