Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van olyan mágia is ami arra...

Van olyan mágia is ami arra jó hogy valaki kiszeressen belőlem? Ha igen akkor leírja valaki hogyan tudnàm kivitelezni? Vannak hátulütői a dolognak?

Figyelt kérdés

2022. nov. 1. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Nincs semmilyen magia. Gondolod, ha lenne, az emberek nem alkalmaznak?
2022. nov. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell semmiféle mágia.

Legyél bunkó és utáltasd meg magad.

2022. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Ezek nem váltak be. 😅Màr mindent próbáltam
2022. nov. 1. 16:47
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Akkor legyél egy levakarhatatlan hősszerelmes, lehet majd ez riasztja el... Vagy ha van/lesz új párod. Addig meg tiltás, törlés mindenhonnan, utcán elfordulás, elköltözés.
2022. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tettesd magad betegnek és gyengének, az tuti beválik. Késs el mindenhonnan, legyen rajtad túl sok ruha mert lázas vagy, panaszkodj az emésztésed miatt, ne legyen időd társaságra se, vállalj sok munkát másokért, így stresszes és túlhajszolt leszel karikás szemű kialvatlan beteges :) Ja és tűnjél nagyon nagyon sikertelennek.
2022. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Csald meg, ha nem a párod, smárolj mással előtte.
2022. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Ekkora hülyét, valakit magadba zúdítottál és még mágiázol is! És ha valaki itt azt mondja hogy nincs hátulütője, attól még lehet hogy van. Honnan tudja azt bárki. Hagyd már békén, esetleg adj neki pénzt, hogy menjen el nyaralni, ha már annyira érdekel a sorsa, vagy segíts neki valahogy hétköznapi módon. Miért akarsz kárt okozni?
2022. nov. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a helyzet de egyszer engem is zaklatott egy idegileg gyenge csávó aki halálosan belém szeretett (ki tudja miért) és nagyon nehéz volt lerázni. Megpróbálhatod kinyitni a szemét hogy eltűnjön az a bizonyos rózsaszín köd, berakhatod a fagyóba hogy ne tudjon semmit csinálni, MIKÖZBEN újra és újra elküldöd a rákba mert ugye annak kellene a leghatásosabbnak lenni. Az én esetemben ez nem működött mert az illető kattant, de szerencsére úgy intéztem az életem hogy többet ne találkozzak vele.
2022. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!