Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen mágia védelmezhetne...

Milyen mágia védelmezhetne engem? A családom öngyilkosságba akar hajtani. Ha valakinek van itt nagyobb tudása, segítsen!

Figyelt kérdés
Nem akarom megölni magam. Élni akarok! 😥
2022. okt. 16. 22:09
1 2
 1/14 Grimfox ***** válasza:
77%
Amulettek amik emberi befolyás ellen védenek. Avagy önmagad, a saját pszichés ellenálló képességed megerősítése. De a legjobb az ok kiküszöbölése lenne, amennyire lehetséges. Azaz a családod azon tagjaitól való elhatárolódás, elkülönülés, akik ilyen hatást gyakorolnak rád.
2022. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez ugye nem komoly? Nem lehet senkit öngyilkosságba hajtani. Max megpróbálhatnak megölni, de az meg gyilkosság.
2022. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Pszichiáter sokat segíthet, ha közvetlen vészhelyzetben vagy akkor meg a rendőrség.


Megkérdezhetem, hogy mi az indítékuk és mi utal arra, hogy ezt akarják? Mit jelent a család? Apu-anyu vagy feleség-férj? Gyerekeid? Anyós? Após?

2022. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
34%

Kedves kérdező! Semmilyen mágia nem védelmezhet meg, csak egyedül Jézus Krisztus!

Ő az út, az igazság és az élet! Ilyen formában tudok segíteni, ha érdekel!

2022. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4. Egyszer is mikor rosszul voltam lelkileg, istenhez kiáltottam, persze halkan, hogy segítsen nekem, és erre veszekedés tört ki azonnal, amint kimondtam! Félek imádkozni, mert még rosszabb lesz.
2022. okt. 16. 23:07
 7/14 A kérdező kommentje:
5. Te is azt szeretnéd hogy meg öljem magam.
2022. okt. 16. 23:09
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Menj pszichiáterhez és kezelése a skizofréniádat. Erre van gyógyszer.
2022. okt. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szerintem Valak a házadban van! Láttad a Démonok között 2-öt?
2022. okt. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9 Szó szerint köztük élek. Démonok közt. Ja, és nem vagyok skizofrén sajnos. Ha az lennék, akkor már rég megöltem volna őket, és nyugodtan lennék. 😏
2022. okt. 17. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!