Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit lehet tenni nagyon agressz...

Mit lehet tenni nagyon agresszív családtag ellen?

Figyelt kérdés
Tudom hogy itt mindenki imád kötekedni, de nekem nincs kivel beszélnem a gondjaimról. Anyám már 69 éves, de még mindig nagyon agresszív! Mindenbe beleszól, a levegő vételtől kezdve.. Mindenbe is beleparancsol, még mindig ő akar mindent irányítani. Engem pedig teljesen elnyom. Szó szerint megbénulok tőle gyakran még mindig, tele negatív energiákkal. Nem túlzom el. Egy látó megnézte a fiatal lánykori fényképét, és azt mondta hogy ijesztő a tekintete. Ő is mondta hogy csupa negatív erőket érez belőle. "Tekintete kegyetlen és kíméleten" Pont ezt mondta. Agresszív mint egy megveszett habzó szájú kutya.- Csak próbálom érzékeltetni hogy mennyire. A hangja olyan - állandóan teljes hangon van még a beszédje is. Állandóan veszekedésre kiéhezett, állandó készenlétben van a támadásra. Mi a kérdés? Hány éves vagyok? Felnőtt vagyok, de védtelennek érzem magam. Nem, nincs hová mennem. Igen már próbáltam távol lenni tőle, és igen, sokkal jobb volt. De meneküljek addig amig csak él? Vagy öljem meg magam, mert már unom az állandó feszültséget? Menjek megint munkás szállóra ahol kilopnak? Nincs sok választásom. Talán felesleges volt mindezt idegen emberek elé dobni ezt a problémát. Ki vagytok éhezve arra hogy belerúgjatok egy szenvedő emberbe, még és még. És még, és sosem lesz vége, mert annyira jól esik másokat bántani!

2022. nov. 4. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz tenni, hogy minél kevesebbet vagy otthon, hogy ne kelljen vele találkozni. Ha már ezotéria témakörben írtad ki: keress valami tevékenységet, ami feltölt (kezdetnek egy sima jóga vagy más sport is elég), és ha anyád érzi, hogy tele vagy energiával nem fog próbálkozni, keres mást akit csapolhat. Vagy csak magába zuttyan. De az is látványos lesz. Én nem egy ilyen energiavámpír alól kihúztam az utolsó és egyetlen ellátmányukat (magamat), és teljesen összeomlottak, depresszióba süllyedtek, úgy hogy nem volt kitől lopni az energiát.
2022. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen emberek a legjobban sérültek, belül ők szenvednek a legjobban…

Nekem az egyik szülőm ilyen, közben meg ha nap 3x elbőgi magát

Már 7 éve nem láttam, ha egy fel napot el kellene tölteni vele, bele is bolondulnék…

Ha nem tudsz elmenni, legalább ne beszélj vele

Én is sok embernek szeretnek ártani mágiával, nem úgy néz ki mintha lehetséges lenne

2022. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3. Igazából nem arra gondoltam hogy ártsak neki, hanem majd kitudakolom hogy nem lehet -e őt valamilyen mágiával lenyugtatni. Habár nem hiszem, de
2022. nov. 4. 11:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi a munkád? Mihez értesz? Miért csak a munkásszálló az opció? Külföld? Összeköltözés valakivel? Barátok? Néha már attól is lenyugszanak ha megjelenik melletted egy ERŐ. Jó kisugárzású ember. Akkor nem mer belédállni annyiszor. Egységben az erő. Próbálj mindenáron másokkal megjelenni előtte néha. Akik jó kiállásúak. Talán kicsit spirituálisak is, de erősek lelkileg.

Nem kell mágia. Elég ha látja hogy nem vagy egyedül.

2022. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Igen, az jó lenne.
2022. nov. 4. 13:06
 6/9 Darius- ***** válasza:

Igen belédrugnak itt sokan. De vajon miért ? Egyrészt azért, mert vannak trollok, másrészt azért, mert hibazol. Ne légy tul érzékeny. Valamit nem jol csinalsz, az pedig az, hogy képtelen vagy onallo életet kialakitani az anyad nélkul.

Ha a munkasszallon meglopnak torold meg ! Eleinte nehéz kialakitani egy stabil életet, osszegyujteni pénzt eloszor lakasra, erre torekedj.

2022. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Örexik. Sajnos ilyen idősen már nem nagyon van mit tenni, el kell fogadni.
2022. dec. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Narcisztikus!!


[link]

2023. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Macskagyoker teat veszel. Gyogynoveny vagy bioboltban! Eros altato. Kis mertekben nyugtato. Citromfu is ilyen! Komlotoboz is. Aztatni is eleg ejjelre.


Sajat magamon tapasztaltam!

Reggelente nem iszik teat vagy kavet? Abba betetehetned.


Kerdezd meg tole,h miert haragszik rad!! Kerj erte bocsanatot. Azota mi az anyammal nem veszekszunk szinte semmit.

2023. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!