Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez intelligens megjegyzés...

Ez intelligens megjegyzés vagy valami agresszív beszólás? (Családtagtól)

Figyelt kérdés

*Mit főztél? (Abban az edényben...)

-Semmit

...... tehát mosatlan van



"Van aki úgy megy fodrászhoz hogy koszos a haja".


2021. okt. 8. 09:05
 1/6 A kérdező kommentje:

Leginkább az érdekel hogy érdemes-e megtanuljon így kommunikálni,vagy örüljek hogy eddig nem ragadt rám.


Eddig ezeket nem is vettem beszólásnak, de már rájöttem,hogy az. Viszont intelligens vagy buta dolog ezeket a célzásokat használni?

2021. okt. 8. 09:08
 2/6 A kérdező kommentje:
* érdemes-megtanulNom
2021. okt. 8. 09:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit kötekedésnek hangzik, de lehet hogy nincs jó napja a családtagnak, vagy olyan időszakon megy keresztül.

Nálunk is vannak néha feszültségek, amikor ideges vagyok valami miatt, zavar sok minden, az is ha beszéltetnek.


Fodrászhoz én ugyanúgy mosott hajjal megyek, gépelés és vágás után csak beállítja helyszínen és két napig nem mosom utána.

2021. okt. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem intelligens, hanem passzív agresszív. Figyelmen kívül kellene hagyni, de nyilván ez nem egyszerű.
2021. okt. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hű, ez durva hogy passzív agresszív. A családban a szülőktől felfelé mindenki ilyeneket mond. Találkozásonként egyszer.

Hogy nem mostam haját, oké,az tényleg undi. De valahogy mindig azt hittem hogy nem zavarja anyát. Mert ő csinálta a hajam.

2021. okt. 8. 09:40
 6/6 A kérdező kommentje:
De akkor hogyan lehet ezekre intelligenen utalni, hogy nem így kéne?
2021. okt. 8. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!