Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme annak, ha a saját véremmel szentelem meg a rúna köveimet?

Figyelt kérdés

Szeretném elkészíteni az első rúnáimat fából és felmerült bennem, hogy érdemes lehet-e a saját véremmel megjelölni a darabokat?

Persze itt nem arra gondolok, hogy eret vágok, csak egy cseppet rakni mindegyikre un. áldozatként.



2022. nov. 23. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Az mit segít rajtad ? Vagy a köveken ?
2022. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Sátánista vagy? Vagy milyen szempontból érdekel a vérontás?
2022. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a rúnáknak semmi köze a sátánizmushoz és írtam azt is, hogy nem eret vágni akarok.
2022. nov. 23. 15:53
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Szia, megkérdeztem egy kedves hozzáértőt. Azt mondja hogy nem: Ilyet ne, sokkal többet ér egy sima gyertyára rákarcolni.
2022. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Grimfox ***** válasza:
69%
Mivel nem áldozati mágia, ezért szükségtelen a vér. Valóban "személyesebbé" lehet tenni tárgyakat, ha vérrel jelölöd, de mivel te magad készíted a rúnáidat, már eleve teljesen személyesek lesznek, nincs szükség rá, hogy vérrel is megjelöld. A vérontás, még ha ilyen kis léptékű is, hordoz negatív jeletést, amit nem akarsz hozzákapcsolni egy tárgyhoz, amivel érzékeny munkát fogsz végezni. Ha fel szeretnéd avatni, hogy végleg a tiéd legyen a készlet, és mélyebb kapcsolat legyen közöttetek, jobb egy felavató rituálét összeállítani. Nem kell feltétlen bonyolultnak lennie.
2022. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk kéri az angyalait vagy a mesterét, hogy tisztítsa meg, avassa fel a köveket. Itt a hit fogja mozgósítani az erőt. A kegyelem a felső vezetésé.
2022. nov. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2022. nov. 24. 07:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mindenképpen személyesebbé válik onnantól a készlet. Csak tisztíts előtte teret, meg húzz kört hogy ne trollkodjon bele valami random entitás mert a vér egy erőteljes dolog. Úgyhogy csak óvatosan.
2022. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 simad ***** válasza:
Attól is függ milyen rúna? Nekem is van egy 3x os isa thuriszaz rúnám xd direkt rontásra egy bizonyos tárgyra mit valakitől kaptam
2023. ápr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Simad rontáshoz saját vért én nem használnék. A kérdező a rúnakészletet divinálásra használja, te viszont másra küldenéd a ártó hatású energiát szóval nem érdemes a saját véreddel összekötni magad ezzel a szándékkal. Könnyen a saját nyakadba zúdíthatod ezzel a sz@rosvödröt amit remélem egy olyan emberre akarsz önteni aki megérdemli :v
2023. ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!