Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi értelme van a fekete...

Mi értelme van a fekete mágiának szerintetek ?

Figyelt kérdés

Azt hiszik az ebben hivők hogy meg idézhetik ezzel a Sátánt ?

Amit én kétlek hogy sikerülne mivel eleve gyülől minket és másrészt mi az Ő szemében kis hangyák vagyunk nem tartana méltónak arra minket hogy ránk vesztegese az idejét szerintem


2022. nov. 25. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha bosszút lehetne vele állni akkor lenne értelme, elhiheted
2022. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem kérdés igazából hanem felhívás azoknak akik a fekete mágiát ismerik vagy használják,hogy győzzenek meg téged miként működik.

Aki ezt a mágiát használja nem fog idegeneket győzködni hogyan működik.

2022. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Hitler és a náci Németország vezetése anno nagyon belemerült az okkultizmusba és a fekete mágiába (legalábbis amit ők annak hittek/tekintettek), mégsem segített végül rajtuk...


Egy szerencsehozó talizmán is csak annyira segít a viselőjén, amennyire az hisz annak "erejében".

2022. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tudi333 ***** válasza:
69%
Nincs köze a sátánnak a fekete mágiához. Ha azt vesszük alapul, hogy fekete vagy nem fekete mindegy, a lényeg, hogy elérje vele az ember a célját. Ez az értelme.
2022. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

A náci Németország azért igencsak megizzasztotta a fél világot....vagy lehet az egész világot, mert még Afrikában is ott voltak, de még az Antarktiszon is.

Több száz olyan találmánnyal léptek egyszerre elő, amire a világ csak kapkodta a fejét, és ami előzmények nélkül jelentek meg, épp csak megépítették hozzá a kutató-fejlesztő infrastruktúrát.

Szerintem az egyetlen szerencsénk hogy Hitler kicsit őrült is volt.

2022. nov. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Semmi, mert az egész egy a pincéjében élő dagadt sigma male kitalációja.
2022. nov. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Még mindig nincs fekete meg fehér mágia, 1 mágia van, attól függ hogy "fekete vagy fehér", hogy mire használod.
2022. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
60%

Szia!

Nem tudom, mert nem éltem még át ilyet, nekem csak a bőröm fekete!

2022. nov. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!