Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudom megfelelő módon...

Hogyan tudom megfelelő módon imádni Baphometet?

Figyelt kérdés

2022. nov. 28. 11:20
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
35%
#20 A kérdésnél már csak az nagyobb idiótaság hogy elküldted dolgozni. :D Imádom, hogy a boomerek mindenre ebben látják a megoldást. Miből gondolod, hogy nem dolgozik? Vagy mi köze ennek bármihez is? Szerinted akik itt idióta kérdéseket tesznek fel, meg trollkodnak, az mind azért van, mert nem dolgoznak?
2022. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
72%
Mit vársz ettől, kérdező? Ha felajánlod a tested egy démonnak, akkor mi fog történni szerinted?
2022. nov. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
17%
#21 hát nem tudom, aki dolgozik, annak általában nem sok ideje, energiája szokott maradni ilyen hülyeségekre, saját tapasztalatom szerint, vagy pedig ha dolgozik, akkor annyira be kellene legyen érve a feje lágya, hogy nem akarna démonokat idézgetni. Ilyen ésszel, amennyi a kérdezőn látszik, nem tudom hol dolgozhatna.. szerintem ha annyira elfoglalt ember lenne és nem lenne túl sok felesleges ideje, akkor nem ez lenne a legnagyobb problémája, hogy milyen oltárt építsen egy kitalált lénynek, meg hogy idézzen szellemeket. Persze simán lehet, hogy én tévedek.
2022. nov. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 A kérdező kommentje:

"Mit vársz ettől, kérdező? Ha felajánlod a tested egy démonnak, akkor mi fog történni szerinted?"


Nem várok semmit, ha elfogadja, azt tesz vele amit akar.


Egyenlőre csak annyit szeretnék elérni, hogy megnyissak egy kaput, ami valószínű nem lesz könnyű.

2022. nov. 28. 18:07
 25/57 anonim ***** válasza:
19%
Én a tapasztalatomat tudom csak leírni. Mindig tiszta legyen az abrak és csak akkor kap áldozatot/ tápot, ha eltette lábalól, akit kértél. Előbb nem. Ebből majd tanul őkegyelme
2022. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
100%
értem, és nem tartasz attól, hogy a testeddel olyasmit tesz, ami neked fájdalmat okoz?
2022. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
36%
Sok a hülye a világon.
2022. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
6%
26, ő azt hiszi a lelkével teszi, az meg nem fáj
2022. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
79%

“Egyenlőre csak annyit szeretnék elérni, hogy megnyissak egy kaput, ami valószínű nem lesz könnyű.“


Csak úgy megsúgom, hogy nem hogy nehéz lesz, hanem egyenesen lehetetlen. De ámítsd csak magad. Egyet értek az előttem szólóval, jó sok a hülye a világon…

2022. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, tényleg ilyen emeletes hülye vagy, vagy csak annak teszed magad??
2022. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!