Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudom megfelelő módon...

Hogyan tudom megfelelő módon imádni Baphometet?

Figyelt kérdés

2022. nov. 28. 11:20
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:

"értem, és nem tartasz attól, hogy a testeddel olyasmit tesz, ami neked fájdalmat okoz?"


Nem igazán. Anneliese Michelnél, és a többi megszállottnál, aki meghalt, vagy megsérült, az lehetett a probléma, hogy ellenállt, nem akarták befogadni, sőt még ki akarták belőlük űzni az entitást.


"Csak úgy megsúgom, hogy nem hogy nehéz lesz, hanem egyenesen lehetetlen."


Pedig ahol egykor temető volt, vagy ravatalozóként működött a ház, vagy erőszakos tettek helyszíne volt, ott könnyen megnyílik egy ilyen átjáró a két világ közt.


Egyébként furcsállom, hogy miért látogatják az ezotéria rovatot olyan emberek, akik nem hisznek az ilyesmiben. Eddig egyetlenegy építő jellegű hozzászólás érkezett, attól aki az eladó oltárt linkelte.

2022. nov. 28. 19:53
 32/57 anonim ***** válasza:
28%

#31

Azért, amiért az Észbontókat nézzük. Meg azért, amiért röhögünk azon, ahogy az utcán laposföldhívő cigányok vitatkoznak. Mert vicces az idiótákon röhögni. 😀

2022. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
19%
Én csak simán görgettem lefele a kezdő oldalon a friss kérdések között és ezen megakadt a szemem, amúgy nem érdekel az ezotéria meg hasonlók, de a mai szar napom után gondoltam jövök és nevetek egy jót
2022. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
31%
#31 Hogy nevessünk egy jót, meg azért is, mert az ezotéria elég tág fogalom, ebben a kategóriában sokminden előfordul. Felvetődnek néha értelmes kérdések is, például spirituálisabb témákban. Lehet, hogy valakit az érdekel, de közben belefut ezekbe az agyatlan kérdésekbe.
2022. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
100%
Na de mire jó ez neked?
2022. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
22%
Én nem látogatnám, csak a címlapra sajnos ezt is odarakják, és néha nem bírok ellenállni.
2022. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
85%
Orálisan kell kényeztetned.
2022. nov. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező miért akarod hogy csak úgy meg legyél szállva és miért akarod hogy átjáró nyíljon nálad? Ha érdekel ez a fajta irányzata az okkultnak olvass utána Crowleynak és a salamon kulcsai könyveket is olvasd el.

Ne vágj bele "csak úgy" akkor legalább találj ki egy célt hogy miért akarod hogy megteljen a házad rosszindulatú entitásokkal.

2022. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
100%

“Emberáldozatot tiltja a törvény! Legfeljebb a saját véremből tudok lecsapolni.“


És ha az ember áldozat nem lenne tilos, akkor simán megölnél valakit ezért a baromságért?

Ez a beteg alak veszélyes lehet másokra és saját magára is. És itt vannak olyanok, akik még bíztatják is…👏🏻

2022. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:

"Kérdező miért akarod hogy csak úgy meg legyél szállva és miért akarod hogy átjáró nyíljon nálad?"


Megnyugvással töltene el, ha ezen a síkon ragadnak velem, ez lenne a cél. Úgy tervezem, hogy a rituálét hirtelen megszakítom majd.

Köszönöm a könyvajánlást, azon kívül még találtam egyet, The Complete Book of Black Magic and Witchcraft.


"És ha az ember áldozat nem lenne tilos, akkor simán megölnél valakit ezért a baromságért?"


Én nem mondtam ilyet.

2022. nov. 29. 14:35
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!