Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Jártál már különleges kisugárz...

Jártál már különleges kisugárzású helyen? Hol volt és miért volt olyan?

Figyelt kérdés
2022. dec. 10. 13:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az összes erdő, ellenben a nagyvárosokba a szorongás fog el.
2022. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Grimfox ***** válasza:
100%
Az erdővel én is egyetértek, de pl. a pilisi erdők érdekesebb élményt adnak, mint más erdők. Nem feltétlen cserélném le a helyi kiserdőre, de néha megéri ezt is megtapasztalni. Érdekes módon nem Dobogókőn érződött ez a különleges kisugárzás igazán, hanem lejjebb, meg más hegyeknél is. A Rám-hegyen még nem jártam, ki kéne próbálni, de a Szentlélek-hegy környéke elég komoly.
2022. dec. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Margit sziget a történelmi múltja miatt elég érdekes hely, persze elég sok turista szokott lenni ott, ami miatt nehéz elcsendesülni, de azt leszámítva jó hely.
2022. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A környékünkön lévő erdőben van egy hely az ösvényen, ahol síri csend van. Előtte, utána pár méterrel madárcsicsergés, meg az autók zaját is hallani távolról, a szelet, de azon az egy-két méteren semmi. És ahányszor ott jártunk, mindig így volt.
2022. dec. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hol van ez a hely?
2022. dec. 10. 17:41
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Izlandon… nem azért mert gyönyörű, de még soha nem voltam olyan nyugodt sehol máshol mint ott, persze lehet csak beképzelem. Ki is költöznék ha tudnék.

Amúgy irigylem azt akit “feltöltenek” ilyen helyek, én ugyanolyan szarul vagyok, meg akkor is ha látom hogy gyönyörű egy adott hely vagy különleges

2022. dec. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon az Attila domb a legerősebb. Amúgy maga a hely semmi különös.

Tápiószentmárton egy porfészek


A tengerpart, és az olyan tengerpart ahol magas hegyek vannak pl. Dalmácia különleges élményt adnak

2022. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Lucifer-666 ***** válasza:
90%
Alpok.
2022. dec. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

Voltál már kristályboltban?

Voltál már pilisben?

2022. dec. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
a munkahelyem. erős 5ghz-es ac wifi jelsugárzás van, ellentétben az otthoni girnyó 2.4ghz-es n-es rezgéssel.
2022. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!