Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért hiszel Atlantiszban?

Miért hiszel Atlantiszban?

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 19:57
A kérdező szavazást indított:
mert tudom, hogy létezett
mert jó lenne, ha létezett volna
nem gondolom, hogy tényleg létezett, de jó hinni valami rejtélyes dologban, ami érdekesebbé teszi a világot
más, leírom
20 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátom emlékszik rá hogy menekültünk hajón miközben minden semmisült meg. ....jó, mondjuk ő emlékszik 40 ezer évvel korábban Lemúriára is.
2022. dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom. Rossz érzés lehet ilyesmire emlékezni.


Én azt hiszem valahogyan láttam egy még korábbi előző életemet egy olyan emlős képében, ami ma már nem létezik. Kicsi oposszumra hasonlító, de patkány méretű és hasonló farka volt, mint egy makinak. A könyvespolcomon mászott, de aztán rájöttem, hogy álomkép volt. Ez akkor történt, amikor próbáltam emlékezni időben távolabbi emlékeimre. Itt olvastam, hogy lehet.

Szóval talán nem lehetetlen, hogy ő is emlékszik valami nagyon régire.

2022. dec. 22. 22:11
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó, hogy ilyesmivel kísérletezel. Már maga az hogy ez érdekel, azt mutatja hogy van ebben keresnivalód, mert valóban megvannak ezek az emlékek, csak emberként jelenleg elzárva előlünk egy "fátyollal".

Azonban nagyon sok módon lehetséges áthatolni a fátylon -részben vagy egészben - és visszaemlékezni korábbi életekre, arra hogy ki vagy mi vagyunk, hol voltunk mielőtt megszülettünk, stb.

Ha ez a célod, és erőfeszítéseket teszel, akkor az önvalód, a felsőbb éned támogat, a szabad akaratot a választásra nyítja fel az utat.

Sok sikert 🙏

2022. dec. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Olvastam Thoth könyvét és maximálisan értelmet adott. Teljesen elismerem amiatt hogy nem ember írta, hanem Ő.
2022. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a támogatást.❤️
2022. dec. 22. 23:46
 6/12 De La Cruse ***** válasza:
24%

Miért?

Hiszek?

2022. dec. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Azért hiszek benne mert tudom hogy nem létezett
2022. dec. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen abban hiszek, hogy az ember sokkal többre képes, mint most, sokkal fejlettebben tudna élni, mint most, spirituális és társadalmi szempontból egyaránt. Hiszek abban, hogy van olyan tudás, és vannak olyan képességek, amik el vannak tőlünk zárva. Hiszek abban, hogy egy olyan fejlettebb civilizáció, amilyen az elmondások szerint Atlantisz volt, hogy ez létrehozható.

Így meg a legenda hogy a tudást meg a képességeket nem jól használták fel, és ezért kb a saját pusztulásukat okozták, pont beleillik a képbe, mert magyarázat arra, hogy most miert nem vagyunk azon a szinten, most miért nem juthatunk hozzá a képességeink 100%hoz. Mert van egy alapfélelem, hogy ha az az erő amivel akkor rendelkeznénk kicsúszna a kezeink közül, vagy fejünkbe szállna, mit okoznánk magunknak meg a világnak. Ha megnézzük, ezen kepességek hiányában is nyírjuk egymast meg magunk alatt a Földet. Meg mi lenne ha...?

De mindenképp úgy gondolom, hogy le vagyunk árnyékolva, ha többet tudnánk, sokkal többre lennénk képesek. Szerintem.

2022. dec. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Senior Séf ***** válasza:
33%

"próbáltam emlékezni időben távolabbi emlékeimre. Itt olvastam, hogy lehet"

Én nem vonnék le messzemenő következtetéseket az itt olvasott dolgokról, kérdező.

2022. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

"Én nem vonnék le messzemenő következtetéseket az itt olvasott dolgokról, kérdező."

Te egy szektás ateista materialista nihilista kormány által megírt oktatási és tudományos anyagból vonnál le következtetéseket? Azt tudjuk, és abból elég is volt nekünk, maradj a kapitalista gyáradban és dolgozz tovább.

2022. dec. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!