Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Másnak a végzetét be lehet...

Másnak a végzetét be lehet vonzani?

Figyelt kérdés
2022. dec. 28. 18:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Leginkább olyanok válaszát várom akik hisznek is a vonzás törvényében?
2022. dec. 28. 18:59
 2/18 anonim ***** válasza:
Vonzás tövénnyel semmiképpen nem(főleg ha nem a sajátodat szeretnéd).
2022. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én a sajátommal is beérném.
2022. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

A tiédhez hasonló kérdésekről mindig egy olyan, évekkel ezelőtt itt olvasott hozzászólás jut eszembe, amelyikben egy mások megátkozásával, másoknak rosszat kívánással kapcsolatos kérdésre írt válaszként egy hozzászóló, aki lebeszélni akarta a kérdezőt arról, hogy valaha bárkiknek bármi rosszat kívánjon, vagy gondolatban megátkozza.


Leírta, hogy volt egy ember, akire régóta nagyon haragudott valamiért, annyira gyűlölte, hogy a halálát kívánta, sőt nagyon sokszor elképzelte, a fejében tudatosan azt "mozizta", hogy az illető meghal egy balesetben.


A haragosának nem lett semmi baja. A saját huszonéves fia pedig meghalt egy autóbalesetben, aminek még a körülményei is kísértetiesen emlékeztettek arra, amit ő annyiszor elképzelt, a lelki szemei előtt látott.


Azt írta, hogy ő azóta lelki roncs, élő halott, mert saját magát okolja a fia, egyetlen gyermeke haláláért, és soha nem tudja magának megbocsátani, amit tett, függetlenül attól, hogy nyilván nem lehet benne biztos, hogy volt-e bármi ok-okozati összefüggés a két esemény között.


Ő azt írta le a hozzászólásában, hogy ő úgy érzi, hogy volt, nem véletlenül halt meg a saját fia úgy, ahogyan ő azt egy másik embernek kívánta, és iszonyú nagy karmikus büntetésnek, leckének éli meg, aminek a terhét élete végéig hordozhatja.


Én csak annyit mondanék neked, hogy ha bármi rosszat kívánsz másnak, "a végzetét akarod bevonzani", akkor ezek az érzések és gondolatok benned jelennek meg, a te saját tudatalattidat programozzák.


Ez a "visszaszáll rád az átok", meg rajtad teljesül be, amit másnak kívánsz, sőt maga a "vonzás törvénye" sem annyira misztikus, ezoterikus dolog, mint amilyennek sokan tartják, akik hisznek benne.


Egyszerűen így működik a saját tudatalatti elménk. Amin a saját figyelmünk, fókuszunk van, annak adunk energiát a gondolatainkkal és az érzelmeinkkel, azt teremtjük a saját életünkben - legyen az pozitív vagy negatív.

2022. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
4 - Látom, te minden hülye mendemondát elhiszel...
2022. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

5


Én meg azt látom, hogy jó a szövegértési készséged, és emellé nagyon tapasztalt, bölcs ember vagy, alacsony egóval.

2022. dec. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

6 - Annyira legalàbbis vagyok tapasztalt, hogy tudjam, ez a sztori úgy baromság, ahogy van.

Ha te is elég tapasztalt és kellően intelligens lennél, tudnád, hogy így van. Feltehetőleg te Herkules legendáit is KP-nak veszed..

2022. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"ez a sztori úgy baromság, ahogy van."


Te tényleg elvéreztél szövegértésből.

2022. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem véreztem el, csak te képtelen vagy három lépést előre gondolkodni. Ha el akarsz menni autóval valahova, akkor neked külön mondani kell, hogy szállj be, különben kimarad ez a lépés.


Ezt a sztorit, amit leírtál, példának hoztad fel valamire. Ha semmi sem igaz belőle, akkor mi értelme? Ennyi erővel idézhettél volna egy népmeséből is valamit, azzal a tanulsággal, hogy másnak rosszat kívánni csùnya dolog. Ennyi értelme lett volna annak is...

2022. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ha semmi sem igaz belőle, akkor mi értelme?"


Leírtam egy történetet, amit itt írt le valaki évekkel ezelőtt úgy, hogy vele megtörtént. Számomra őszintének tűnt, és sem akkor, sem utólag nem feltételeztem, hogy kitalált egy ilyen történetet arról, hogy magát okolja a saját gyereke haláláért.


A szövegértési készségedet azért tettem szóvá, mert ha nem csak elolvasni, hanem értelmezni is tudnád, amit írtam, akkor tisztában lennél vele, hogy az általam leírtakból egyáltalán nem derül ki, hogy szerintem van-e ok okozati összefüggés aközött, amit másnak kívánt, és aközött, ami a fiával történt.


A tényeket feltöltheted, kiegészítheted, eltorzíthatod a saját feltételezéseidnek megfelelőn, és egész nyugodtan személyeskedhetsz és kritizálhatod az értelmi képességeimet, bármi okból is van erre szükséged, és jobban érzed ettől magadat.

2022. dec. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!