Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van egy Rák jegyű lány akibe...

Van egy Rák jegyű lány akibe nagyon szerelmes vagyok. Viszont egy Oroszlán fiú tetszik neki. Én skorpió vagyok és hol végzetes szerelmet hol, , semmi nem lesz belőle'' válaszokat láttam a neten. Nagyon szeretem azt a lányt. Van esélyem talán?

Figyelt kérdés
(minimális baráti viszony van köztűnk de sok a hasonlóság nagyon. )Utoljára teljes erőmből megpróbálom meghódítani ha úgy tanácsoljátok. Nem tudom mennyi az esélye hogy valahogy kiejtsem az oroszlán jegyű fiút a pixisből. De elég érzékeny, megbízható, titoktartó, és szenvedélyesnek tartom magam. A Rák nők szintén érzékenyek. Van esély a jóra?

2016. máj. 17. 23:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Majd ha a Hold 43,229 fokos szögben delel az északi horizonton és a barométer esőre áll, akkor lesz nála esélyed. Ez komoly... nem vicc.
2016. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell mindent elhinni a horoszkópnak sõt semmit sem.Ha szerelmes vagy belé,akkor állj elé és mondd el neki.Mióta van a barátjával?
2016. máj. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha kell a nő, akkor ne a horoszkóppal foglalkozz, mert nem amiatt fogtok összejönni. Állj elé, mondd meg neki, hogy szeretnél vele többet találkozni, hívd randira. Mást nem tehetsz.
2016. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

Hát egy rák nővel nem könnyű, az biztos. Nem az, aminek látszik! Majd ha elveszed feleségül és együtt laksz vele,akkor megtudod. És megbánod... :)

Komolyan. Eleinte persze cuki, meg alkalmazkodik, aztán... Aztán majd otthon együtt... ki fog csinálni. Ha nem azt csinálod, amit ő gondol, hogy mit kéne csinálj....!



No az Oroszlánnal ha összejön, hamar szakítani fognak, vagy ha nem, akkor csöndben szenvednek és elhidegülnek egymástól. De Skorpióval se sokkal jobb.

Nem is tudom ki illene egy rák nőhöz. Talán egy papucs típusú Ikrek....

2016. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget!


Nem szerelmileg barátok hanem szimplián barát viszonyban vannak,de a csajnak tetszik nagyon a srác.


1# Mikor fog bekövetkezni amit írtál?

2016. máj. 18. 20:16
 6/12 anonim ***** válasza:
11%

4. es te vagy az a Rák gyűlölő,akinek az anyja, vagy a szülei Rákok, és emiatt minden Rákokkal kapcsolatos kérdésnél pocskondiázza őket???ha nem ,bocsi.

Ha igen, fogd már fel, hogy nem minden Rák ilyen.


Elvileg, kérdező, a Rák,és a Skorpió jól kijönnek,szenvedélyes kapcsolat lehet belőle,de vigyázz rá,mert tényleg érzékeny, ne rohand le.

2016. máj. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

De butuska vagy 6-os!

Hát pl most vált egy ismerős házaspár, rák nő, oroszlán férj. A tipikus rák nős sztori... Az oroszlán pasi nem tudta kit vesz el, más szerepet játszott évekig a nő. Hát ez van, elváltak. 2 gyerekük van, nem lesz egy boldog gyerekkoruk, az már látszik. Ja, és nem ez az egyetlen példa. Sajnos.

2016. máj. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Hát, köszi, nem vagyok épp butuska, és szerintem az anyukád lehetnék a magam 48 évével, de mindegy.

Képzeld,mi meg RÁK-RÁK házaspár vagyunk, jövőre 30 éves házasok, ezt kapd ki...:)

Sőt,egy volt osztálytársam szintén rák,még a középsuliban ismerte meg ő is a halak férjét ,ők is együtt vannak....

2016. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Picit sem vagyok rák gyűlölő.Van pár rák barátom (fiú is lány is.)Valakivel összekeverhettek :D

Én inkább az elutasítástól félek.

Nen vagyok az a típus aki egy könnyen feladja,és sajna nem nagyon szokták értékelni. :/ Egyenlőre...ez van :/ :(

2016. máj. 22. 23:31
 10/12 anonim válasza:

Inkább hagyd a horoszkópos babonás kamu dumát.

Állj a tökeidre és szerezd meg a csajt.

2016. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!