Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmikötés? Fekete esküvő?...

Szerelmikötés? Fekete esküvő? Mágusok? Látok? Főpapok? Boszorkányok? Lehúzás? Működik?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdés van a fent az említettekről! Pro és kontra! De egyik fél sem tudja igazából megindokolni hogy miért létezik vagy éppen miért nem! Káosz!!! Politikában is használják? ilyet is olvasta már.. És sajnos a magukat hirdetőket nem tudom komolyan venni mert egymás oldaláról lopkodnak.. De a kérdés adott! 21.század ide vagy oda! :)

2023. jan. 6. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Lassan már napi egy kérdés van a szerelmi kötésekről! Ezeket te írod ki mind, kérdező?
2023. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem! Én ebben a témában most írtam először.. Pont ezért mert mindennap van egy ilyen kérdés
2023. jan. 6. 19:34
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Van itt egy 50 pluszos nő, akit elhagyott a férje, szerintem ő írogatja ki azokat a kérdéseket
2023. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Remek 😂!Hazudnék ha azt mondanám nem érdekel téma mert akkor nyilván nem tettem volna ki ezt a kérdést... De ugynezki hogy ez megfejthetetlen téma..
2023. jan. 7. 00:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha van sok pénzed, akkor próbálkozz pár jósnőnél, boszorkánynál. 10 alkalom után már letudsz vonni valami tanulságot :D

Persze aztán írd be ide is.

2023. jan. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szarok a jósnőkre😂😂 nem ezért tettem fel ezt a kérdést! Hanem azért mert valóban sokszor felvetődik a téma de érdemi választ nem láttam egyik oldalról sem...
2023. jan. 7. 00:24
 7/10 anonim ***** válasza:
😂😂
2023. jan. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

A fekete esküvő szerintem kitaláció, ha létezik az kőkemény fekete mágia ami jól pofánvág a végén.

Szerelmi harmonizáció létezik, angyalokkal HA van dolgotok egymással még, nekem legalábbis ebben segítettek, saját bőrömön tapasztaltam meg.. Meg egyszer volt halottlátónál, szóról szóra leírta miben, hogy halt meg a bátyám, na az durva volt. Többire nem tudok válaszolni.

2023. jan. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé unatkozhatsz kérdező ha éjfélkor is válaszoltál a kommentre.De ezek a cuccok amiket leírtál az ember találta ki és nem kell komolyan venni őket mert nem léteznek.
2023. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De szemfüles 🤣🤣
2023. jan. 19. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!