Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ma olvastam a harmonet oldalon...

Ma olvastam a harmonet oldalon erről a fekete esküvő mágiáról ti hallottatok már róla? Érdemes megcsináltatni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 1. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Mit szólnál hozzá, ha téged valaki (esetleg olyan, akit utálsz) - a tudtodon kívül - fekete esküvőn összekötne magával...?????


Mit vársz ettől?

2022. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Nem érdemes.


A harmonetes cikket meg töröltetném, hogy ne terjesszen ilyen kártékony írásokat!

2022. júl. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Igen, csodás ötlet démonokkal üzletet kötni fekete mágia kíséretében valóban :-D (irónia, inkább leírom mert egy olyan értelmi képességű ember aki képes lenne rabszolgasorsba hajtani azt akit elvileg szeret, nem biztos hogy érti)
2022. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Már igen.De először azt hittem,a fekete esküvő az amikor a cigányok házasodnak.
2022. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ijesztő a cikk az biztos, azért én lehet kipróbálom.
2022. júl. 1. 23:49
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, akkor nagyon gratulálok. Főleg hogy fogalmad sincs mit fogsz csinálni, mivel, és mit szabadítasz magadra. De hajrá, ha kínokkal teli életet szeretnél. Egyetlen egy szerelmi kötéstől se fog beléd szeretni az, aki nem szeret. Maximum rabszolgaként függ tőled amit se őt se téged nem tesz boldoggá. Az első 2-3 beetetős év után meg jön a fekete leves aminek a végén már könyörögsz a gyors halálért. És nem, a fekete esküvőt nem lehet visszacsinálni.


De a te életed, nekem mindegy hogy teszed tönkre.

2022. júl. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

#5. Ugye az iq-d se sokkal több mint a sorszámod?


Mit vársz ettől?

2022. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
#4: 😂😂😂
2022. júl. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Továbbra sem értem, hogy valaki miért akarja megerőszakolni azt, akit elvileg szeret.
2022. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

9es, mert önző, egoista nárcisztikus, csak önmagával törődik, nem érez igazi szerelmet csak birtoklási vágyat.


Ha igazán szeretné, akkor nem erőszakolna rá semmit, hanem elfogadná, hogy a szerelme mástól lesz boldog. Ha szeretek valakit jót akarok neki, nem öncélúan ártani.

2022. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!