Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ki tud segíteni levenni rólam...

Ki tud segíteni levenni rólam az átkot, rontást? Ha kell utazók, csak végre legyen vége a pokoli szenvedésemnek...

Figyelt kérdés

Tragédiák sora ért, mindenkim meghalt ..

Állandóan beteg vagyok..

Minden nap csak bukok a tippmixen és mindig az utolsó pillanatban...több tízezret dobtak a kukába pár hét alatt...

A létező legxarabb munkám van, hónap végén semmi értelem sincs, miközben más havi 500-600 ezret keres.

Soroljam???



2023. jan. 29. 20:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Értelem=ennivalóm
2023. jan. 29. 20:51
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

először is részvétem!

A megbetegedések okát a stressz is okozhatja, illetve egy teljes vérkép megmutatja, hogy mi a baj.

Tippmix... Minden hónapban több tízezret kidobni szerencsejátékra a legnagyobb butaság.

Tudom nem túl fényes az országban, hogy milyen munkalehetőségek vannak, de érdemes lenne keresned egy újat.

Esetleg ha nem költenél több tízezret tippmixre, maradna pénzed hó végén kajára, (ha más hülyeségre nem költöd el).

Na most akik "átok levétellel" foglalkoznak, azok hozzád hasonló kétségbeesett befolyásolható embereket keresnek, hogy fizess nekik a semmire, aztán a placebo hatás miatt még reklámozod is őket, hogy ők aztán nagyon tudnak.

Bár van egy érzésem, hogy ez a kérdés kamu, de amennyiben igazat írsz inkább pszichológusnak fizess mint egy jósnőnek, vagy táltosnak vagy nem tudom, hogy hívják most magukat a csalók.

Az, hogy az életed kilátástalannak látod részben a körülmények (családtagok halála, rosszul fizető állás) részben a te hibád(szerencsejáték)


Egyedül rajtad áll, hogy változtass rajta.

Vezess listát a kiadásaidról és mérlegelj mi fontos és mi nem.

Közben keresgélj állást, hátha találsz jobban fizető lehetőséget.

Ha állandóan beteg vagy, annak is oka van, de ahhoz orvosi segítséget kell kérni, első körben elég egy vérvétel.

2023. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A tippmix pénzkidobás, a saját ROSSZ döntésed, semmi mágia vagy átok. Ha abbahagyod, máris marad havonta több tízezer forintod!
2023. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Tipszmikszűűté
2023. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Nincs rajtad semmilyen átok. Pedig én kb 2 másodperc alatt szénné égetem a legerősebb emberi átkot is, de olyan tiszta vagy, mint a hegyekben a hó. Ami van veled a te teremtményed. ://
2023. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy aki tiszta szándékú, azon nem fog az átok. Visszapattan és megy a gazdihoz.
2023. jan. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rèszvètem.

Szerencsejátèkot engedd el szerintem mert bunda.


Ha rossz munkád van keress olyat amit legalább megfizetnek, Duguláselhárítókènt pl hülyère keresheted magad.

Járogass el ratyi kis rendezvènyekre pl főzős ivós versenyekre ,amikre amúgy sose mennèl. Na ott hidd el találni fogsz olyan embereket akikkel jól elleszel ,ès máris nem vagy egyedül.

Az átok csak akkor működik ha hiszel benne. ès ha teli vagy negatív energiával az a hajtóanyagja!

2023. jan. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!