Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit lehet tenni iszonyú...

Mit lehet tenni iszonyú balszerencse ellen?

Figyelt kérdés
Alapból úgy vagyok vele,hogy mindenki a saját sorsának a kovácsa,az ezotériát inkább csak érdekes mesének tartom,mint valóságnak. De tavaly szeptember óta minden megváltozott és már úgy érzem, "ver a sors". Elkezdtem most részletezni,de kitöröltem inkább és leírom röviden: több hozzátartozó betegsége,egyik rákos, én majdnem meghaltam háztartási balesetben,most vagyok 3 hónapja influenzás (kb ilyen 5 napos egeszséges szakaszokkal), rengeteg kudarc ér a sok-sok belefektetett munkám ellenére. Tegnapelőtt valóra vált egy régi félelmem. Ma meg kitörött a fogam-simán letört egy régi tömés körül, iszonyú drága lesz helyrehozni. Épp mentem volna aludni, erre váratlanul jött egy messenger üzenet rossz hírrel. És most döntöttem úgy,hogy kiírom ezt a kérdést. Józan ésszel nem magyarázható,ami velem történik. Úgy érzem, megátkoztak,vagy nem tudok erre jobb szót...tegyük fel,hogy léteznek spirituális dolgok. Akkor aszerint mit kéne tennem?
2023. márc. 6. 00:00
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja és leírom,miket tettem már meg tavaly szept. óta,hogy megszűnjön ez az állapot:

Többet dolgoztam

Nagyobb rendet tartottam otthon

Továbbképeztem magam

Új barátokat szereztem

Egészségesebben táplálkoztam

Többet aludtam

Jótékonykodtam


Úgy érzem,megtettem mindent,aminek ésszerűen pozitív változást kellett volna hoznia,mégis minden egyre rosszabb!

2023. márc. 6. 00:05
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Őszinte a kérdésed írnék majd egy hosszabb választ estefelé,de röviden ez a helyzet mindig előáll olyan embeeknél akik rendbe akarják rakni életüket,de még nagyobb problémákkal találkozik.

2023. márc. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Sajnallak de sajnos a balszerencsét nem lehet szellemidézéssel megszüntetni.

Majd jobbra fordulnak a dolgok. Addig nem tehetsz semmit.

2023. márc. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
érdekes
2023. márc. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Megnyugtatlak! Nálam ez a helyzet kb8 éve tart. Nem tudok mit tenni....próbálok ennek ellenére pozitívan gondolkozni.
2023. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
57%
Elköltözöl. Lehet, hogy rossz a lakásod energiája.
2023. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!