Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Természetfeletti képességel...

Természetfeletti képességel elérésének mi a módja jóga és meditáció gyakorlatokkal?

Figyelt kérdés

Sokan elérik ezt,buddhista szerzetesrk,yógik,néhány elvonult remete.

Hogy kell ennek nekiindulni hogy a kezdezi sikerek is meglegyek hogy tovább tudjak fejlődni?


2023. márc. 12. 12:11
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi telefon belejavított itt ott.
2023. márc. 12. 12:13
 2/16 Grimfox ***** válasza:
43%
A jógát oktató könyvek leírják a megfelelő meditációs módszereket ehhez. Utána már csak azokat kell gyakorolni. Bár ha a természetfeletti képességek a cél, nehezebb elérni.
2023. márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Senkinek nincsenek természetfeletti képességei. A buddhista szerzeteseknek sem. A meditációnak teljesen más célja van.
2023. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%

Eleve mindenkinek vannak termeszetfeletti képessegei csak nem ismeri fel.


A vonzas torvenye jo pelda is erre.

Barmi meg tud jelenni amit akarsz csak épp ha nem hiszel benne akkor képtelen leszel alkalmazni is.


Én egyszer hisztimben mikor nem találok egy normalis pasit keresve se, hisztimben azt vizionaltam, hogy bekaphatja az összes pasi, én már nem irok senkire nem kúszok mászok nem keresek senkit, ha valaki akar jöjjön oszt' kopogjon be.

Erre este megjelent az exem es bekopogott:D hát nem épp így gondoltam hogy majd ő..ki se nyitottam neki..:D


De korábban is igy jelent meg az életemben. Vonzással csak.

2023. márc. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Jav

Ha vki akar engem

2023. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Grimfox!

Melyek azok a meditációs módszerek röviden?

Melyik könyveket keressem a témában?

Meditációs módszereket is leírhatnád,azokon is eltudok már indulni.

2023. márc. 12. 17:24
 7/16 Grimfox ***** válasza:
5%
Nem véletlen íródtak könyv formában. Az instrukciók egy könyvet töltenek meg. Ha rákeresel pl neten, hogy Hatha jóga, vagy Raja(rádzsa) jóga pdf, akkor szerintem még letölthető könyvet is találsz. Ez a kettő a legelterjedtebb jógairányzat, ezek esetén van a legnagyobb esélyed hiteles könyvet találni. A szerzőnek mindig nézz utána az interneten. Sok európai ír indiai álnéven a jógáról. Jógáról szerintem csak igazi, indiai irótól érdemes olvasni. Legalább is oktató anyagot.
2023. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ok köszönöm.

Esetleg magyar nyelven pdf formátumban lévő indiai író könyvét tudnád ajánlani a témában?

Ha gyakorlás után elkezdene valami képesség megjelenni első jelei miben nyilvánulnának meg?

2023. márc. 12. 17:56
 9/16 A kérdező kommentje:
Amúgy azt nem érzem aki segítő szándékkal ír egy kérdés alá,az miért van lepontozva?
2023. márc. 12. 17:57
 10/16 Grimfox ***** válasza:

Nem a gyakorlástól fognak a képességek megjelenni, hanem amikor elérsz egy bizonyos szintet. Nem folyamatosan ébredeznek, és erősödnek a képeségeid, hanem amikor egy bizonyos szintet elérsz, rábébredsz, milyen képességekel rendelkezel. Hogy milyen képességként fog megnyilvánulni ez, azt előre nem tudhatod, ez egyénenként eltér. Például a tisztánlátás egy jellegzetes siddhi, képesség. De nem mindenkinél jelenik meg, és ha megjelenik, nem mindenkinek kapcsolódik össze a látásával.

Nem tudom, hogy magyarul találsz e igazán jó könyvet. Keresgélj. Angolul biztosan találnál. Áldozz rá időt, hogy keress, és ellenőrizd, amit találtál. Ez is része a tanulásnak, és gyakorlásnak.

2023. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!