Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Exem volt jósnőnél és mutatott...

Exem volt jósnőnél és mutatott rólam fotót a jósnak aki azt mondta hogy rontás vagy átok van rajtam! Állitólag kihatással van ez a kapcsolatunkra! A kérdés az hogy az én állítólagos negativ energiáim milyen hatással lehetnek rá???

Figyelt kérdés
2023. márc. 19. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
A pénztárcádra lesz hatással, ezt ingyen megjóslom neked.
2023. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fotó sem kell hozzá rólad, hogy megmondjam mi a baj veled.
2023. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Max az lehet a bajom hogy szeretek valakit és bizonyosságot akarok nyerni hogy nincs igaza!
2023. márc. 19. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már exed, mit akarsz bizonyítani? Akinek bizonyítani kell, az jobb, ha ex marad. Szeresd már magad legalább egy kicsit.
2023. márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem az exed csak szivat téged, mert még azt is elhiszed, amit egy ismeretlen forrásból olvashatod, hogy kitört a 3.világháború. Brávó.
2023. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a baj a jósokkal/mágusokkal, hogy iszonyú pénzlehúzásban vannak, elmész pl egy egyszerűbb mágiáért és egyből azt vágják a fejedhez, hogy átok/rontás van rajtad. Persze csak azért, hogy hagyjál ott egy csomó pénzt. Nagyon kevés ember tud olyan átkot, rontást küldeni, ami hosszú ideig kihatással van az emberre. Az ilyen jósoknál már gyanakodni kell egyből.
2023. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te komolyan elhiszed ezt az exednek? XD
febr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!