Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Működik a szerelmi kötés amit...

Működik a szerelmi kötés amit csináltattam gyertyamágiával. Ez most már örök életünkre szól szerintetek?

Figyelt kérdés
2023. márc. 22. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Nagy butaságot csináltál - ha ez igaz...Magaddal is és a másikkal is kicsesztél de nagyon.
2023. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Nem működik.
2023. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kólauborkával ***** válasza:
21%
Addig működik, amég el nem mondod a varázsszót: kicsim, nem szeretlek többé, menned kell…
2023. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Kivel csináltattad kérdező? Én már lassan 2 hónapja próbálkozok vele. Egyébként addig tart ameddig fel nem oldod mágiával úgy tudom vagy szét nem mentek, bár akkor valamilyen oknál kifolyólag megint egymásra találtok..
2023. márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Nekem csináltak kötést 4 évvel ezelőtt , az én segítőm azt mondta örökké velem marad. Szóval valószínűleg igen, amennyiben jól csinálta, nem démoni kötést.
2023. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Minden szerelmi kötés fekete mágia, amit nem együtt csináltok.
2023. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
Viszont, ha angyali erőkkel csinálod úgy kiszűrőd a fekete kötés súlyos következményeit, mert az égiekkel kötött segítség nem minősül a sötét erők által kötött szerződésnek, amivel súlyos lelki adósságot zúdítasz a nyakadba. Alap szabály, hogy démonokkal meg holt lelkekkel nem kötünk alkut. Erről is megoszlóak a vélemények, mert a mágia önmagában semleges, de ha jó cél vezérel és még van dolgotok együtt az életben, akkor nem hiába minden. Meg valljuk be az se mindegy, hogy karmikus vagy ikerláng kapcsolatról van szó. Szóval angyalmágiával kell tisztán csinálni. Fekete esküvőt, vérmágiát meg vudu mágiát kerüld el nagy ívbe.
2023. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Szia! Nem volt jó döntés! A szerelmi kötés ideig-óráig fog müködni csak.
2023. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Én is csináltattam, amikor még naív, buta kis huszonéves voltam. Ráadásul olyannal, akire mindenki esküdött, hogy nem egy sarlatán, hanem tényleg tud ilyeneket. Három nap múlva szakított velem, akivel elvileg össze lettünk kötve. Soha többet nem láttam. :DDD
2023. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%
Hogy csinálták?
2023. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!