Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit csináljak azzal, aki...

Mit csináljak azzal, aki folyamatosan fekete mágiát, átkokat küld rám és tudom is, hogy csinálja?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy volt barátnőm, 20-30 év közti ráadásul, akivel megszakítottam a kapcsolatot, mivel szerelmi kötést is tett rám régebben és a beszélgetéseink vége fele egyre jobban ásta és tudom, hogy ássa is magát ezekbe a dolgokba.

Vörös hét csomós védelmi karkötő bal csuklón alig ha működik, már annyi mindent szívott be miatta.

Fizikailag nem mehetek el hozzá és verhetem szét, hogy álljon le.

Össze olvas mindent és csinálja a mágiákat, van is egy baráti barátom, akivel kapcsolatban a fejébe is vette, hogy biztos össze akarok jönni vele, és rá is küld mindenféle dolgot.

Nem gondolok semmire, eszembe se jut napközben, csinálom a dolgaimat, élem az életem és 2 nap múlva zsinórban beüt valami, vagy le megy hirtelen az energiám teljesen a padlóra egyik pillanatról a másikra.

Vagy nem tudok aludni, vagy ha jól alszom mindenféle hülyeséget álmodok össze vissza.

Ki jövök az egyik betegségből, jön a másik és a családtagjaimmal is kezdenek egyre jobban rossz dolgok történni, pedig Nekik nem is mondtam ezt.

Random eszembe jut, hogy hülye vagyok, hozzá tartozok, látni akarom, aztán észbe kapok, hogy hülye lennék beszélni vele.

Nincsenek is szerelmes érzéseim felé, se baráti, semmi, de néha a semmiből el kap ok nélkül ez, hogy muszáj beszélnem vele, mivel az életem függ tőle.

Én probálnám élni a normális életemet nélküle, de így nem tudom.

Haverom meg el kezdett néha utálni, néha nem, sokkal introvertáltabb lett, sok baj éri, betegségek is kezdik elérni, meg sok veszélyes szerencsétlenség.

Egyszer nagyon jó neki beszélgetni velem, ahogy szoktunk, aztán le csappan hirtelen és teljesen szó nélkül lógva hagy napokra is.

Nem vall rá, ha nem válaszolok kérdezni szokta, hogy minden rendben van-e, és ez így eltűnt, amióta ex barátnőm ezeket csinálja.

Ő is mondja, hogy nem tudja miért csinálja, olyan rosszúl van, mint régen volt.

Mit kezdjek ex barátnőmmel, hogy leálljon?

Beszélni beszéltem vele mielőtt megszakadt a kapcsolat, hogy álljon le, mert nem lesz jó vége rá nézve főleg ha ennyire bele ássa magát, és keressen valaki mást is szerelemre, engem hagyjon békén, mivel így nem tudok vele lenni, ha kötésekre támaszkodik.

De egyre jobban csinálja hiába nem beszélünk, már azt hittem magamnak dumálom be, de hiába élem tök jól a napjaimat, nem is gondolok rá, puff beüt valami a semmiből vagy nekem, vagy haveromnak, vagy már a csládtagjaimnak.



2023. febr. 23. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Gyúrcsók József kűdi az energiát mindjárt.
2023. febr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Vicces.

Örülnék ha csak egy vicc lenne a kérdés, csak sajnos nem az.

Nem kívánom, hogy legyél a helyemben.

2023. febr. 23. 00:17
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Senki nem kíván a helyedben lenni, mert akkor sürgősen szakemberhez kellene mennie.
2023. febr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Mondd meg neki hogy találtál egy csapat komoly okkultista cimborát akik elkaszálják őt a francba ha nem hagyja rá mert a szabad akarat tiszteletben nem tartása ezt vonja maga után. Csinálj egy babát ami hasonlít rá és küldj egy képet neki róla miközben tűket tartasz fölé (de még nem szúrtad bele) a lényeg hogy érezze a fenyegetést, és mondd meg neki hogy tudni fogsz róla ha folytatja és akkor rárakod a prikezsiát. Nem kell tudnia hogy mindez nincs, úgy összef0ssa magát hogy abbahagyja.

A következő szint hogy kiszögeled a babát minden végtagjánál egy fára és mondd meg neki hogy csak akkor veszed le ha békénhagy.

Csak hitesd el vele hogy tényleg nyakig ül a kakiban :D

2023. febr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Grimfox ***** válasza:
51%
Nézz utána a "katashiro" nevű módszernek. Ez egy helyezzesítési módszer. ahol egy papírbáb jelápez téged, és ami feléd irányul, azt ez a báb nyeli el. Ha megtelik, leúsztatod egy patakban, vagy elégeted.
2023. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Küldjél neki egy levágott lófejet. Vágóhídon lehet beszerezni. Ha valóban ő küldi rád a rontást, akkor azonnal meggyullad a feje.
2023. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

én nem tanácsolom h te is hasonlókat csinálj vagy hazugságokkal riogasd.


több védelmező technika van.

ugye a bal csuklódon és a jobb bokádon is van olyan piros szalag? mert az úgy hatásos.


boróka bogyóból csinálj nyakláncot.

egy tasakba tegyél szárított babérlevelet és tedd a zsebedbe, bár hatásosabb a mellkas közelébe helyezni.

vörös köves láncot hordani, főleg az igazi korall lánc, medál. legjobb a denevér alakú, bár olyat sajnos nem csinálnak.gyűrű is jó.

holdkő medál, ezüst lánc és medál - ezekkel főleg éjjel aludni.

álomhálót is javaslok.


Boróka bogyó, korall ékszerek a feléd küldött démonokra valók, amelyek nappal okoznak kárt, baleseteket.

holdkő és ezüst és az álomháló a feléd küldött éjjeli démonok és a rád akaszkodott negatív lények ellen való.


a babér levél az ellened irányuló boszorka mágiaja ellen van, de még a boróka bogyó is.

2023. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mazu komolyan nagyon szépen köszönöm a választ! :)

Meg fogom próbálni, komolyan köszönöm szépen, ment a zöld pacsi! <3

2023. febr. 24. 00:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Mazuka nem attól hatásos a védelmi technika
2023. febr. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!