Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért vonzhat ennek a férfinek...

Miért vonzhat ennek a férfinek a látványa első perctől?

Figyelt kérdés

Egy híres magyar énekkar tagjáról van szó.Koncerten láttam,általában az első sorban áll,kb 35-38 éves lehet.

Mikor először láttam a színpadon,már akkor furcsa volt,mert csak őt néztem,mindig odavonzotta a szemem.Szinte mágikusan.Aztán a Youtube-on is néztem erről a kórusról videókat,utánanéztem a kórus honlapján is.Akárhányszor nézem,nem tudom róla levenni a szemem,olyan mértékű szimpátiát érzek iránta.Mintha ismerném régóta,pedig idősebb vagyok nála és soha nem találkozhattunk.Ilyet eddig egyszer éreztem életemben,akkor is egy jóval fiatalabb férfinél.

Lehet,hogy régebben, esetleg előző életben dolgunk volt egymással?

Egyébként a kórus honlapjáról a nevét is tudom, Facebook-on is megnéztem.De ez a megmagyarázhatatlan szimpátia töretlen. Már gondoltam,ráírok,de ez egyrészt pofátlanság, másrészt zaklatás lenne.

Mindenesetre érdekes és elgondolkodtató az egész.Amúgy bő egy hónapja láttam először.


2023. ápr. 8. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet,hogy régebben, esetleg előző életben dolgunk volt egymással?"

Vagy ez a magyarázata, vagy pedig az, hogy egyszerűen vonzónak találod az illetőt valamely tulajdonsága miatt.

2023. ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lucifer-666 ***** válasza:
68%
Lehet, hogy testvérek vagytok.
2023. ápr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fellángolás, ugyanilyen gyorsan múlik el.
2023. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Irj neki, - finoman, hogy gratulálsz neki vagy hasonló dicséretet!
2023. ápr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Írnék neki,de én is férfi vagyok.

Ezért sem értem ezt az egészet...

2023. ápr. 9. 14:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy hírem a számodra...
2023. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!