Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez mit jelent? Fehér mágia?...

Ez mit jelent? Fehér mágia? Védelmező varázslat? (lent)

Figyelt kérdés
Nemrég egy távoli ismerősöm azt mondta nekem hogy vigyáz rám..ez nagyon veszélyes.Nem tudom mit értett ezalatt...Meditáció,védelmező varázslat vagy valami szerelmi kötés dolog?Mi lehet ez?
2011. jan. 15. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Hagyjuk már ezt a szerelmi kötést! Az minden, csak nem fehér mágia. >:(

A barátod hisz abban, hogy pusztán szeretettel és rád gondolással megvéd a bajtól, feltéve, ha te is elhiszed, hogy megvéd. Ennyi. Pozitív gondolatok. Ez a mágia. Ha elhiszed, és úgy élsz, hogy baj nem érhet, akkor nem is fog. (Ennek ellenére nem érdemes kirohanni az úttestre)

2011. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Ó dehogynem!

A kérdezőnek nagyon is érdemes lenne kirohannia az úttestre:-))))

Pl. M5, csúcsforgalomban, aztán meglátjuk.

2011. jan. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen...-.-
2011. jan. 22. 12:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki azt mondja, vigyáz rád, nem hiszem, hogy veszélyt jelentene rád.

A többiben meg egyetértek az első hozzászólóval.

2011. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 homo ludensz ***** válasza:
100%
A fehér mágiát és magam gyógyításra használom,de csináltam már talizmánt vagy tisztítottam meg ékszert.A védelemnek is megvannak a szimbólumai a módszerei de azért mindent az ésszerűség határán belül kell értékelni és hittel használni.A mágia csak egy bő eszköztárral rendelkező módszer feltétele a bizalom amely nem vak bizalmat takar.
2011. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy valami nagyon veszélyes technikát használt (amit ráadásul estleg kevéssé gyakorolt be vagy ismer, képes használni.)
2019. febr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!