Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki fekete eskuvo magiat...

Babybear kérdése:

Valaki fekete eskuvo magiat keszitetett? Ha igen memnyi ido mulva latszik - erzodik hatasa es milyen jelek mutatkoznak?

Figyelt kérdés
2023. máj. 7. 08:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Szeretnéd normálisan, ép ésszel befejezni a földi pályafutásodat? vagy a következmények akkor abban a pillanatban nem érdekelnek, csak az, hogy megtetted már?


Miért akarod az embereket félrevezetni a nyitó kérdésedben is már?

2023. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nincs hatása max hülye aki készítette és az is aki elhiszi, hogy egy ilyen vajákos sz.rságból baj lehet.:)
2023. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
0%
A sima szerelmi kötés minimum pár hét, de lehet több hónap is. A fekete esküvő viszont még ennél is sokkal veszélyesebb, én ilyennek már nem kísérleteznék, mert valóban nagyon komoly következményei is lehetnek.
2023. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
#3 mik lehetnek legrosszabb esetben a következményei ?
2023. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1es, szerinted van ép esze annak aki rá akarja magát erőszakolni valakire, aki nem akarja őt?


Majd rájön ha tönkremegy az élete

2023. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
inkább nőj fel te barom és ne akard magad ráerőszakolni másokra.
2023. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
4 Ne akard tudni. A tragédia, többszörös tragédia a minimum. Mondom minimum. Akkor még a leszármazottakról ne is beszéljünk, meg az adott emberek családjairól ahonnan származnak. Mindegyiknél következménye van.
2023. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én nem szívesen élnék egy ilyen nővel aki mindenféle fekete mágiás cuccot csinál.

Nem azért mert hiszek benne vagy félnék az ilyesmitől hanem a tudat aggasztana, hogy ő hisz benne.

Ha nem úgy alakul valami a kapcsolatban akkor álmomban megöl és megeszi a szívemet nyersen mert ezt olvasta valami könyvben.

Az ilyesmi ezért nagyon veszélyes.

2023. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

8 Mondja az, aki a mai napig alkalmazza és használja, és nem egy ember életét tette már tönkre. Ráadásul nem férfi, hanem nő.


:)

2023. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#8 vagyok.

Nem tudom, hogy rám értetted-e, de sem nő nem vagyok, ilyen dolgokat pedig nem alkalmazok meg hinni sem hiszek benne.

2023. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!