Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerettetek halála után...

Szerettetek halála után kaptatok jelet, pl állat formájában?

Figyelt kérdés
Apam halala után berepult egy pillangó. Se azelott se azutan ilyen nem fordult elö....
2023. jún. 4. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mamám halála után egy évvel új párommal beköltözni készűltünk a házába. A szódásszifon pedig anélkül, hogy bárki hozzáért volna leköpte a páromat. Kemény sztori volt. Az exem többször nyomást érzett abban a házban a mellkasán. Ja, egy idő után kiderült, hogy megcsalt. A mama pedig ezt nem nézte jó szemmel. Végül minden kiderült és értelmet nyertek ezek a megmagyarázhatatlan dolgok. Mama életében is egészen jól rámutatott a dolgokra. Halálában pedig még ügyesebben tette ezt.
2023. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. jún. 4. 10:03
 3/7 anonim válasza:
100%
Soha életemben nem láttam se előtte, se utána, de nagyapám temetése napján elém szállt egy fehér galamb. Nem tudtam másra gondolni, csak arra, hogy köze van hozzá.
2023. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
😢 igen, biztos köze volt . Csak azt nem tudom, hogy ez a búcsú vagy mi
2023. jún. 4. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:

A mi virágaink anno évekig csak

Döglődtek, a legjobb gondoskodás ellenére is. Anyu halála elötti napokban is le voltak kókadva, virágzasnak jele sem mutatkozott. Nos anyu hajnalban szenderült jobb létre, vagyis inkább az éjszaka közepén. Lényeg hogy reggel, mikor kimentem az erkélyre, az összes virágunk legszebbb pompájukban virágzott. Nem lehetett nem észrevenni, hogy kicsattannak az egészségtől. Teljesen elámultam.

Tudni kell, hogy anyu nagyon szerette őket, csak hiába foglalkozott velük, valahogy nem akartak beindulni. Biztos vagyok benne, hogy anyu üzent nekünk a virágokkal.

Még par napig csodaszépek voltak, de aztán újra visszaestek a szokásos csoffadt állapotba és megmakacsolták magukat.

Nos kb egy évvel ezután, szülinapom elött kértem anyut, hogy ha itt van még, szülinapomra adjon valami jelet magáról. Pár óra múlva, ahogy kiléptem a bejárati ajtón, az ajtó melletti cserépben egy fehér kis kupacot vettem észre. Mérgelődtem is, hogy ki dobta bele a cserepembe a papirzsebkendőjét. De közelebb hajolva megláttam, hogy az nem zsepi, hanem egy fehér jacint, csak épp szára nem volt, csak a kinyílt virágai. Mennyi esély van rá, hogy alig egy nap alatt a repedezettre száradt, sosem locsolt földböl november közepén egy amúgy tökéletes játszint nő ki, szár nélkül? Abban a cserépben volt egy játszint hagyma ugyan, de már több éve nem nyílt, csak mindig elfelejtettem kidobni, azért volt ott az a cserép. Erre tessék...

Anyura vall az is, hogy ez szülinapom elötti napon történt, mivel az volt a szokása, hogy általában már egy nappal elöbb köszöntött fel.

Vagy még különösebb:

Nagymamám a lányom születése elött egy évvel hunyt el. Pont nem élhette meg hogy dédmama lesz.

Nos sok év múlva, mikor lányom már általános sulis volt, egyszer azt álmodtam, hogy nagymamám a lányomat várta a suli folyosóján, mert adni akart neki valamit. Huncut mosollyal félig előhúzott valamit szövetkabátja belső zsebéből, ami színét, mintáját tekintve egy vásári mézeskalács szívre hasonlított. Végül mami eluntava várakozást és az ajándékot visszacsusztatva a zsebébe azt mondta, majd később odaadja.

Erre immár a valóságban.. Másnap vidámparkba mentünk a lányommal és nyert egy képkeretet, ami nagyon hasonló egy mézeskalács szívhez.Soha sehol máshol nem láttam még hasonló képkeretet sem. Nem hiszem, gogy ezek a dolgok csak úgy véletlenül történnek.

2023. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
❤️😢
2023. jún. 4. 22:23
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül búcsú ez. Inkább reményt adó csodás üzenetek. Tálán mégsem múlik el a halállal minden véglegesen.
2023. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!