Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet behívni az...

Hogyan lehet behívni az életbe a másik felemet (duálfél), mik a jelek, mi az egyértelmű, tévedhetetlen jelek (mert a hazugság sok) és hogy tudunk innen kiemelkedni ebből a 3D-ből és mi az igazság ára?

Figyelt kérdés
2023. jún. 14. 20:59
 1/8 A kérdező kommentje:
A végső igazság ára...
2023. jún. 14. 20:59
 2/8 A kérdező kommentje:
***Aki olvassa ezt és gondolkozik ezen; tiszta fejjel írom: HAZUGSÁG, nincs hozzánk rendelve senki. Sziasztok.
2023. jún. 15. 01:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Magamból válaszolva..

Értsd meg miért, tudd hogy jön, válaszd, hogy jöjjön.


Tévedhetetlen jelre nincs fogalom. Tudni fogod, amikor tudhatod. Alsóbb szinteken sokszor nincs tévedhetetlen jel az elméből fakadóan, ami azt észleli.


Kiemelkedni innen, ha találkozás után intenzíven gyakoroltok, a lényeggel foglalkoztok és már most tartotok ott spirituálisan, hogy befejezhessétek harmadik dimenziós tanulmányaitokat.


Az igazság ára a te belső, komoly fogyelmed és hajlandósságod a felderítésére, és maga a felderítés, megtalálás megteremtése. Ha ezek vannak, a sors megadja neked a válaszokat.

2023. jún. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Súlyos tévedésben vagy,nem hozzád rendelve van,hanem az te magad vagy..A duál ugyanis PONTOSAN ugyanazokat a tulajdonságokat képviseli amik belőled hiányoznak se több se kevesebb mégis belőled van gyúrva..reinkarnációk sorozatán át keresed amit meg sem tudsz fogalmazni,de amikor csak a közeledbe kerül többszáz méteres körzetben összeránt titeket a mágnes ezt úgy képzeld el és én találkoztam az enyémmel..csak túl nagy trauma volt nem bírtuk el..
2023. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4es-és mi történt?
2023. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 Egész fiatalon futottunk össze tizenévesen és még a gyerekkoromat sem hevertem ki nemhogy egy transzcendens érintést a szétszakadtság traumájában ez azért elég durva volt..Karmatorlódásom is volt szóval szétváltunk mert bőven jött a megoldandó..De az hogy magadra ismersz egy másik testben úgy hogy ő minden hiányérzetedet pótolja és csak azokat az önmagában megrendítő..Viszont a sablonszöveg igazság,hogy ilyenkor már előtte 2 héttel megérzed,hogy valami jelentős dolog fog történni és ahogy közeledik a találkozás,földöntúli belső öröm viszont irreális,hogy összekeverik a szerelemmel pedig ez nem az,a szerelem hiányérzetből való égés de ez annál sokkal több..Ahogy találkoztok onnantól kezdve nincs szükség senki másra se szülő,se pár,gyerek vagy barátok senki,tehát ez onnantól a finis és akivel még lenne tanulnivalód azt meg nem lehet hárítani..

30 évre rá újra éreztem..itthon ültem és beindult a mágnes auotmatán odafordultam a falamfelé és szinte előttem volt,hogyan egy kocsiban ülve a hátsó ülésen utazik valakikkel és elmegy a házunk előtt... a hideg kiráz ha csak rá gondolok.. :D

Az iker is itt van nekem :) vele viszont csak telefonon beszéltem na az is érdekes volt..Egy gyerekalapítványnál dolgoztam és kórházakba gyűjtöttünk kézsebészeti műszereket amikor felhívtam egy számot a listán ő vette fel,épphogy csak beleszólt és magambarántott a hangja (otthonérzet) teljesen lefagytam,amikor nagy nehezen kinyögtem valamit akkor meg ő fagyott be :D Teljesen jól eldumáltunk.....szóval egyszerűen nem tudod se letagadni se eltéveszteni,mert olyan mértékű bizonyosság ami hátborzongató...Bocs a hibákért..

2023. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm hogy leírtad 🤗
2023. jún. 16. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nincsmit :)
2023. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!